bugün

Galatasaray'ın,fenerbahçe başkanı nezdinde tüm yöneticilere yemek davetinde bulunması ve fenerbahçenin sportmen, centilmen, donanımlı ve barışçıl başkanı tarafından yemek davetinin reddedilmesi. Bahanesi de maç saatine yakın gelmeyi planlıyorlamış. Bir takımda bazı şeyler hiç değişmez insanlar değişir yöneticiler değişir ama kültür değişmez. Ali Koç geldiğinde diyalog diyordu barış diyordu ne oldu kötü gidiş seni de mi değiştirdi. Neyse zaten bi şeyler yedirmeden bırakmayacaktık, yemek kalsın.
Ali koç tan beklenmeyen görgüsüzlük.
Ali Koç'un; Türkiye'nin en zengin insanı da olsa Fenerbahçeli nezaketsizliği diye bir şeyin olduğunu gösterdiği eylem olmuştur.
la adam soluğu götünden alıyor. takım kötü gidiyor herkes ensesinde yemek davetini mi düşünecek. tabii tuzunuz kuru gs iyi gidiyor keyif sizin. kusura bakmayın ama ali koç u bu keyifsizlik ortamında keyife davet etmeniz asıl nezaketsizlik olan bu.
Bir dahaki sefere de o davet eder siz gitmezsiniz. Çocuk gibi küsmeyin hemen.
tahminimce maça takımla birlikte gelmek istemesindendir.
nazik bir şekilde daveti kabul etmemeyi kabalık sayan insanlar var görüyorum ki.

artı diyalog sadece yemekle mi oluyor? comolli de yemeğe götürmüştü oyuncuları ama sahada diyaloglarını göremedik.
ben gelince dostuk şeffaflık gelecahahahah. belliydi böyle olacağı. takımda millet birbirini yiyor suçlu haberi yapan muhabir oluyor.

çok şeffaflar çok. volkanın neden kadro dışı kaldığını halen bilen yok. bi anlatsa yıkılırmış ortalık, e yık madem aq tutan mı var.
şu anda normal bir durumdur.

mutlaka geçerli bir mazereti vardır ki, böyle davranmıştır. fenerbahçe'nin durumu ortada işleri başından aşkın. belki o yüzden şu anda uygun görmemiştir. hemen burdan bir kabalık veya bir nezaketsizlik çıkarmanın anlamı yoktur.

arkadaş, aklı sıra fenere taş atıyor ''bazı şeyler değişmez'' diyerek. bunu diyen adamın da teknik direktörü fatih terim denen maganda!

başka lafım yok!
adamlar zaten yiyeceklerini yemisler
15 inci sıraya düşmüşler..

hani götlerine yılan kaçmış
çıkaracak leylek arıyor.

biz zaten yarın babayaroyu yedirecegiz onlara..
Lig devam ederken ya da maç günü olması gereken durum. Afedersiniz siz olsanız, sonraki gün gazetelerde derbi haberleriyle birlikte basılacak ve yanlış yorumlara sebep olacak bir davete icabet eder misiniz? Etmezssiniz tabii ki. Ali koç da etmemiş.
suç ali koç denilen herifte değil ona davet gönderen mustafa başkandadır.
fikret orman en önde gidecektir, çünkü kulüplerarası sevgi diyaloğunu ve centilmenliğini o başlattı. çok şey borçlu türk futbolu orman`a...
Nedenini bilmeden dotten element uydurmamak lazim.
hemen akşamında düğünü olduğu içindir.

la ambitiler siz hiç kendi düğününün akşamında yemek davetiyle meşgul olan bir damat tarafı gördünüz mü?
gerçekten çok enteresan.

beni de dün akşam yürüme mesafesinde oturan annem yemeğe davet etmişti, başka işlerim olduğu için bu daveti reddetmek durumunda kaldım.

şimdi görüyorum ki bir daveti reddetmek görgüsüzlük, nezaketsizlik ne bileyim neredeyse fetöcülük falan olmuş durumda.

davet reddetmeye dahi laf söyleyecek kadar mal mısınız siz cidden?

yukarıda bu durumu normal karşılamayanlar bundan sonra herhangi bir daveti reddederse sikelim o zaman onları biz.

mal sürüsü.
bazı davetler vardır ki reddetmesi zordur. Andavallığa gerek yok, beni annem çağırıyor gitmiyorum beni ebem çağırıyor gitmiyorum çıta yükseldi yok canı istemiyor. Hayırdır ya! 25 küsür milyon taraftarı olan topluluklardan bahsediyoruz. Bunları temsil eden insanlar öyle sikinin keyfine karar veremez.Böyle davetler her gece her öğle arası olmuyor. Kibar söylemlerinden ve futbola getireceği barış ruhuna en başta inanan biri olarak Ali Koç'un Aziz Yıldırım'ın yandan çarklısı olduğunu maalesef görüyoruz. Beter ol Fener. Hak ediyorsun!