bugün

Bir şeyi adama 10 kere bağıra bağıra söylemenin anlamı ne?

Ne bekliyor ki ali koç'tan, dönüp "aaa öyle mi kardeşim, ben hiç farkında değildim halbuki" demesini mi?

Bence de yaptığı terbiyesizlik, bir şeyi 10 kere tekrarlamanın anlamı yok.
ben azizimi istiyorum ulan azizimi gelsin laz ziya gibi racon kessin mafya babamı istiyorum ben ali koç kim allah aşkına yav.
Geçen hafta bu değil miydi ne deseniz haklısınız diyen?
adam da delirdi en sonunda oynanan oyun sayesinde normaldir.
ardı arkası önü sonu araştırılmadan cımbızlanmış konuşma.. ve bu konuşmanın sonunda güzel insanımın tespit ve teşhisleri.. bu arada taraftar ne kadar da samimi değil mi..? bir şeyler söylüyor ve kameraya çekiyor.. terbiyesizlik yapma kısmından sonra görüntü yok.. az biraz sakin olun gencolar..
bunun bir tık ötesi taraftara "pavalı köpekler" diye bağırılmasıdır.

ulan adam sana saygısını belirtmiş, derdini / şikayetini, her neyse anlatmaya çalışıyor. O adama nazik bir diller 2 cümle kursan zaten susacak ve sana olan saygısı daha da artacak. onun yerine "terbiyesizlik yapma" demek, asıl terbiyesizce olandır.
"taraftarın ne haddine başkana bağırması çağırması"

kafalara bak. ağzınız açılınca alayınız en güçlü otorite karşıtı. en güçlü muhalefet. sonra da taraftarın ne haddine...

bu kadar güce tapmayın. asıl başkanın ne haddine "size saygımız sonsuz, arkanızdayız başkanım" diyen adama "terbiyesizlik yapma" demek? ne terbiyesizlik yapmış adam?

futbol kulüplerini yönetim idare eder, taraftar yönetir. taraftar olmadan kulüpler hiçtir. senelerdir boş tribünlere oynuyorsunuz. aziz yıldırım padişahlığını bu taraftar indirmedi mi? illa bunun da "paralı köpekler" demesi mi gerekiyor? gerçi bu paralı değil "fakir köpekler" der. paranın kralı bunda. ona göre alayımız fakir.
hepsi terbiye timsali kesiliyorlar başımıza.

100milyar doları idare ediyorum zannedip, gelmiş kulüp başkanlığı yapmaya çalışıyor. biri şuna söylesin, o kadar para zaten birbirini idare eder. başında kimse olmazsa bile onlar kendilerini korurlar...
(bkz: ali koç un taraftardan özür dilemesi) üzerinden 1 hafta geçmeden ali koç'un fenerbahçe de başkanlık yapmanın psikolojisi ile yaralı taraftara aziz yıldırım misali çemkirmesidir.

taraftar kızgın ister istemez. "cocu oynatamıyor başkanım seni çok seviyoruz" diyen taraftara terbiyesizlik yapma lan diyor.

http://www.sondakika.com/...c-tan-taraftara-11309975/