bugün

Vergi vermeyenlerin şovu ...

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
(img:#20975150)
(img:#20975151)

Ünlü iş insanı Ali Koç'un Los Angeles'ta süper lüks bir malikâne satın aldığı ortaya çıktı... ABD'nin önde gelen magazin ve sinema dergilerinden Variety, Ali Koç'un Los Angeles şehir manzarasına ve Pasifik Okyanusu manzarasına sahip ve son teknolojik sistemlerle donatılmış malikâneye yaklaşık 5 milyon dolar indirim yaptırarak 14.5 milyon dolara satın aldığını yazdı.

https://www.sozcu.com.tr/...n-dolara-ev-aldi-6130291/
14 milyon dolarlık evin salonunda langırt var. insanın ruhu avam olmayagörsün.
yakışır başganıma.
(bkz: başkanım beni al).
"5 milyon dolar indirim yaptırtarak" kısmı ile kahveyi kulaklarımdan püskürtmüş evdir. lan biz pazarda 5.5 liralık ürünü 4 kilo alınca 20 liraya indirtemiyoruz 5 milyon dolar indirim yaptırmış adam..
Iiit's paartii taaaym.
Cuppa cuppaa..
Cubappa cuppa...
görsel
simdi o camlar nasil silinecek.
cunku fakir olmak boyle dusunmeyi gerektirir.
Orospu çocuğu eksiciler tarafından savunulan ev.
Akranlari 100 milyon dolarlik malikanelerde oturuyorlar, 14,5 milyonu yolda dusurse farketmez adam.
Yıl sonu gelir vergisinden düşmüştür.
her kuşu öptük , sıra leyleğe geldi...

memlekette ekonomi kötü, virüs halkı kırıyor, işsizlik almış başını gidiyor,
daha önemlisi depreme karşı önlem yok, hayat pahalılığı almış başını gitmiş...

ama biz ali koç'un aldığı evi konuşuyoruz.
zenginin malı yine züğürdün çenesini yoruyor.
Ülkenin zenginleri milli olmadıkça biz düşmanlarımızla mücadele filan edemeyiz. Keşke o parayı türkiyede harcasaydı. Ülke kazanırdı. Aklı başında bir adam. Okumuş etmiş. Çağdaş kültürlü Ama bilinç yok şuur yok idrak yok. Sadece o değil ki hepsi aynı. Zenginler ülkeyi daha çok düşünmeli halbuki. Biz fakirler de portakal pıçaklayarak telefon parçalayarak araba yakarak yabancı mallarını boykot edecez diye uğraşalım. Boşu boşuna akıntıya kürek çekelim. Düşman da paralarımızı alsın semirsin güçlensin. Yabancıyı zengin etmek: Bu milliyetçilik değil. Aptallık bu..
Alsın kardeşim çalmıyor çıprmıyor. Güle güle kullansın. Ama tek kırıldıgım nokta sma hastası bır kız için yardım topluyorlardı en azından 1 2 mılyon dolar yardım etseydi madem bu kadar çok var.
güncel Önemli Başlıklar