1. 1461.
    ben bu adamı severdim aslında mantıklı birine benziyordu ki geçen günkü ağlamalarını görene kadar. kalkmış trabzonun kayrılmasından bahsediyor. yav adama demezler mi medya gücü, taraftar gücü, fors gücü , iş adamı gücü istanbul takımlarında hallice varken kim trabzonu niye kayırsın? hayır bunu diyen zırto da şike süreci geçirmiş, aklanmasına rağmen pek çok insana göre bir takım işlere bulaşmış, dönemin tff başkanı daha sonra fenerbahçe başkanlığına aday olmuş ve uefadan bilmem kaç sene avrupa cezası almış bir takımın başkanı he. adama demezler mi uefadan ceza yiyip türkiyede üstünü kapattırdınız sen ne hakla konuşuyorsun diye? kendisi harcama limitlerinin artırılmasına trabzonsporun itirazından dolayı saldırıyor galiba da az adaletli olsa bunun çok saçma olduğunu anlayabilir. takımlar limitlere göre planlarını yapmış sen dönem ortasında tutup arttıyorsun limiti. e öteki takımlar mal mı adamlar su alırken bile 2 kere düşünüyor. ağaoğlu transfer yaparken 50 bin euroyu bile hesap ederken bu keko yedek oyunculara 3 er 5 er euro sallıyor sonra da sağda solda ağlıyor. geç onları da alt yapıya yüklen biraz yoksa mazallah ağlayacak bile durumun olmayacak.
    2 -1 ... prince02
  2. 1462.
    Hayal kırıklığıdır. Gs'li olmama rağmen sempatimizi kazanmıştı fb'yi neredeyse sevecektim bile ama bizi üzdü ve hatta aldattı.
    2 -1 ... yalnizca deli yalnizca sair
  3. 1463.
    sina afra ve volkan ballı ile 3temmuz ruhunu tekrar kazandırmaya çalışan bir değişik adam.
    ... alisemerci
  4. 1464.
    başlık yanlış olmuş doğrusu (bkz: babanız galatasaray) olacaktır. kulübüne fetocu hakimleri savcıları polisleri üye yapan kim herkes iyi biliyor. hakan şükür a milli formayı en fazla giyip en fazla gol atan, türk futbol tarihinin en büyük oyuncudur, buna da hiç kimse laf söyleyemez! buradan yola çıkıp galatasaray’a yaftalama yapmak acizliktir. 30 senedir bunları tokatlamaktan yorulduk bunlar tokattanmaktan yorulmadı yapabildikleri tek şey iftira atmak.
    yurtiçinde bir başarıları olmadığı gibi yurtdışında da hiçbir başarı elde edememişlerdir. bunlar şikeye bulaştığı için 2011 türkiye kupası müzesinde olmayan sahte evrakla avrupa kupalarından men edilmiş ama kendi pisliğini görmezden gelip bize çamur atmaya kalkarlar.
    -1 ... sucukyumurta
  5. 1465.
    Adamın bildiği tek şey Galatasaray hakkında konuşmak. Varsa yoksa Galatasaray amk. Kardeşim git bir takımını toparla! mali durum kötü, transferler saçma, bu sezon ne yapacak takım belli değil. Fenerde yapılacak çok iş var ama adam hâlâ Galatasaray diyor..

Başka işi gücü yok mu ya bunun?
    2 -1 ... uzaklara bakan adam
  6. 1466.
    Ben galatasaraylı olduğundan şüpheleniyorum..

Büyük aşklar kavga ile başlar..

Maç bitiyor maç için yorum sorulduğun da..

Galatasaray maçı hakkında yorum yapıyor.
    ilginç..

insan sevdiğini kıskanır...
    -1 ... gezdimgordumyenildim
  7. 1467.
    Rakip ağlatan büyük başkan. Adam kelimesinin karşılığı. Evet.
    2 -2 ... oytunkaran
  8. 1468.
    Algı yapacak olsa hükümete yanlardı, adam çıktı çatır çatır akpli belediye başkanlarını, bakanları eleştirdi. Mevcut iktidarı eleştirmeyi Şu an görev yapan kulüp başkanlarından hiç birinin götü yemezdi. Yiğidi öldürün ama hakkını yemeyin.
    -1 ... temirata
  9. 1469.
    an itibariyle trt spor'da stadyum programına konuk olan fenerbahçe başkanı. az önce b planı yok mu diye soran ersin düzen'i "seni oynatacağız" diyerek biraz bozdu sanki.
    1 ... alininki
  10. 1470.
    Seçim zamanı çok umutluydum kendisinden. Lakin konuşma tarzına bakınca fazla laubali.

Koca bir hayal kırıklığı kendisi. Gazetecilerle konuşuyor sorulan sorulara agrasif ve anlamsız ters cevaplar veriyor.

Aziz başkanı aratacak kendisi.
    2 -3 ... portatif