1. 1336.
    ali koç
    2 -4 ... true
  2. 1337.
    Şu an için Yorumsuz adam benim gözümde.
    Zaman kendisi hakkında hepimizi bilgilendirecektir...
    3 ... birimivar
  3. 1338.
    başarısız bir yönetici.
    iyi kalpli yardımsever gönül adamı ama yöneticilik maalesef yok.
    milliyetçi atatürkçü iyi bir taraftar ama yönetici değil.
    tam bir aile babası iyi bir patron ama yönetici değil ağa.
    2 ... kafam bir milyon
  4. 1339.
    en büyük başkanımız. hepte öyle olacak. tam bir taraftar zihniyetinde ve asla değişmesin. fenerbahçe bizim, yani taraftarın. o da bizim yönetimdeki halimiz.

ben uzağa bakan biriyim. bazen yanlış bazen doğru görürüm.
    şu ana baktığımda politikaya hazırlık yapıyor gibime geliyor. sorumlu insan çünkü yapsın.
    fenerbahçe de hatalar yapmadı mı yaptı ama donelere bakıp karar verdi. şansı yaver gitmedi. ne slimani ne ayew transferine yanlış denemez. olamadı.
    türkiye de politikaya girdiğinde de yapacak. olsun. niyet önemli.
    hatalarını çataçat söyledi. düzeltti.
    başkanım seni daha yükseklerde görelim.

kendisi itirf etmese de izlediği yol tam bir politikaya hazırlık yolu. biz bunu görüyoruz.
    takıma seslenişler, kürsü hakimiyeti denemeleri, polemikler, gündem oluışturmalar.
    bunları görüyoruz. tabi yanılmış olabiliriz ama önemli değil. biz fenerliyiz. aklımızdan geçen ortada olur.
    başkan aynen devam. bu ülkede en çok katkısı olan ailelerden birisin. en çokta senin malın mülkün var. elbette malını koryacak, ülkenin daha iyi olmasını isteyeceksin.
    bizde destekciniz. parti işleriyle uğraşmam ama parti kur oy verelim.
    -3 ... pilotmont 1
  5. 1340.
    Galatasaray avrupa kupalarından men cezası gelicek, paralar bize akacak diye düşünen vizyon reis. Cas bize ceza vermediği gibi size en az 1.5 sene daha kitleyecektir.hayırlı olsun.
    5 ... sucukyumurta
  6. 1341.
    adam gibi adamdır lakin fenerbahceye baskan olabilecek bir şahıs değildir.
    1 ... leonardo90
  7. 1342.
    iyi bir insan ama iyi bir yönetici değil.
    ... haylaz adam 34
  8. 1343.
    Fenerbahçe başkanlığına seçildiğinde efendiliğinden, centilmenliğinden, profesyonelliğinden dolayı bir Galatasaraylı olarak en çok sevinenlerdendim. seçildikten sonra Aziz Yıldırım’dan bile çirkef biri olmaya başladı. sanırım futbol takımının başarısızlığını ört pas etmek ve taraftarın sinirini yatıştırmak adına sağa sola saldırmayı kendine amaç edindi.
    6 -5 ... o gece ne kadar guzeldi mehtap
  9. 1344.
    ali koç başkan fenerbahçe şampiyon diye gaza getirilen şanssız insan.. evet.
    4 -1 ... nevilevile
  10. 1345.
    "Ben TFF'nin tarafsızlığının teminatıyım. Fenerbahçe'nin veya başka bir kulübün aleyhine hiç bir uygulamaya göz yummam. Koç'un yaptığı kendi günahına mazeret aramak."

ağladığı konularla ilgili nihat özdemir kendisine cevap vermiş.
    1 -1 ... paul sahilleri