1. 1.
  Galatasaray'ın,fenerbahçe başkanı nezdinde tüm yöneticilere yemek davetinde bulunması ve fenerbahçenin sportmen, centilmen, donanımlı ve barışçıl başkanı tarafından yemek davetinin reddedilmesi. Bahanesi de maç saatine yakın gelmeyi planlıyorlamış. Bir takımda bazı şeyler hiç değişmez insanlar değişir yöneticiler değişir ama kültür değişmez. Ali Koç geldiğinde diyalog diyordu barış diyordu ne oldu kötü gidiş seni de mi değiştirdi. Neyse zaten bi şeyler yedirmeden bırakmayacaktık, yemek kalsın.
  16 -11 ... scaglard
 2. 2.
  Ali koç tan beklenmeyen görgüsüzlük.
  8 -5 ... frekans
 3. 3.
  Ali Koç'un; Türkiye'nin en zengin insanı da olsa Fenerbahçeli nezaketsizliği diye bir şeyin olduğunu gösterdiği eylem olmuştur.
  16 -8 ... alkolik oldum
 4. 4.
  Karısı belki karnıyarık yaptı akşam onu yiyecek, belki tok.
  14 -2 ... forza besiktas
 5. 5.
  la adam soluğu götünden alıyor. takım kötü gidiyor herkes ensesinde yemek davetini mi düşünecek. tabii tuzunuz kuru gs iyi gidiyor keyif sizin. kusura bakmayın ama ali koç u bu keyifsizlik ortamında keyife davet etmeniz asıl nezaketsizlik olan bu.
  8 -6 ... true
 6. 6.
  Bir dahaki sefere de o davet eder siz gitmezsiniz. Çocuk gibi küsmeyin hemen.
  5 -2 ... fikrimfirarda
 7. 7.
  tahminimce maça takımla birlikte gelmek istemesindendir.
  nazik bir şekilde daveti kabul etmemeyi kabalık sayan insanlar var görüyorum ki.

  artı diyalog sadece yemekle mi oluyor? comolli de yemeğe götürmüştü oyuncuları ama sahada diyaloglarını göremedik.
  5 -4 ... ataryemez
 8. 8.
  ben gelince dostuk şeffaflık gelecahahahah. belliydi böyle olacağı. takımda millet birbirini yiyor suçlu haberi yapan muhabir oluyor.

  çok şeffaflar çok. volkanın neden kadro dışı kaldığını halen bilen yok. bi anlatsa yıkılırmış ortalık, e yık madem aq tutan mı var.
  3 -2 ... masklavi
 9. 9.
  şu anda normal bir durumdur.

  mutlaka geçerli bir mazereti vardır ki, böyle davranmıştır. fenerbahçe'nin durumu ortada işleri başından aşkın. belki o yüzden şu anda uygun görmemiştir. hemen burdan bir kabalık veya bir nezaketsizlik çıkarmanın anlamı yoktur.

  arkadaş, aklı sıra fenere taş atıyor ''bazı şeyler değişmez'' diyerek. bunu diyen adamın da teknik direktörü fatih terim denen maganda!

  başka lafım yok!
  3 -3 ... snowman in the sun
 10. 10.
  adamlar zaten yiyeceklerini yemisler
  15 inci sıraya düşmüşler..

  hani götlerine yılan kaçmış
  çıkaracak leylek arıyor.

  biz zaten yarın babayaroyu yedirecegiz onlara..
  3 -4 ... diablo1987