1. 1.
  (bkz: ali koç un taraftardan özür dilemesi) üzerinden 1 hafta geçmeden ali koç'un fenerbahçe de başkanlık yapmanın psikolojisi ile yaralı taraftara aziz yıldırım misali çemkirmesidir.

  taraftar kızgın ister istemez. "cocu oynatamıyor başkanım seni çok seviyoruz" diyen taraftara terbiyesizlik yapma lan diyor.

  http://www.sondakika.com/...c-tan-taraftara-11309975/
  2 ... timarli sipahi neferi
 2. 2.
  hepsi terbiye timsali kesiliyorlar başımıza.

  100milyar doları idare ediyorum zannedip, gelmiş kulüp başkanlığı yapmaya çalışıyor. biri şuna söylesin, o kadar para zaten birbirini idare eder. başında kimse olmazsa bile onlar kendilerini korurlar...
  2 -2 ... torunusamil
 3. 3.
  benim anlamadığım her hafta fenerbahçe taraftarı ile ali koç olumlu olumsuz bir münakasa yaşıyor. bu sadece fenerbahçe'de görünen bir olay.
  başkan neden kendini bu kadar düşürüyor hayret doğrusu. git loca da izle kimseye hesap vermek zorunda değilsin. taraftarın ne haddine başkana bağırması soru sorması.
  ... kafam bir milyon
 4. 4.
  "taraftarın ne haddine başkana bağırması çağırması"

  kafalara bak. ağzınız açılınca alayınız en güçlü otorite karşıtı. en güçlü muhalefet. sonra da taraftarın ne haddine...

  bu kadar güce tapmayın. asıl başkanın ne haddine "size saygımız sonsuz, arkanızdayız başkanım" diyen adama "terbiyesizlik yapma" demek? ne terbiyesizlik yapmış adam?

  futbol kulüplerini yönetim idare eder, taraftar yönetir. taraftar olmadan kulüpler hiçtir. senelerdir boş tribünlere oynuyorsunuz. aziz yıldırım padişahlığını bu taraftar indirmedi mi? illa bunun da "paralı köpekler" demesi mi gerekiyor? gerçi bu paralı değil "fakir köpekler" der. paranın kralı bunda. ona göre alayımız fakir.
  5 ... serdarsl06
 5. 5.
  bunun bir tık ötesi taraftara "pavalı köpekler" diye bağırılmasıdır.

  ulan adam sana saygısını belirtmiş, derdini / şikayetini, her neyse anlatmaya çalışıyor. O adama nazik bir diller 2 cümle kursan zaten susacak ve sana olan saygısı daha da artacak. onun yerine "terbiyesizlik yapma" demek, asıl terbiyesizce olandır.
  -1 ... petrauskas
 6. 6.
  ardı arkası önü sonu araştırılmadan cımbızlanmış konuşma.. ve bu konuşmanın sonunda güzel insanımın tespit ve teşhisleri.. bu arada taraftar ne kadar da samimi değil mi..? bir şeyler söylüyor ve kameraya çekiyor.. terbiyesizlik yapma kısmından sonra görüntü yok.. az biraz sakin olun gencolar..
  1 -1 ... esas oglan
 7. 7.
  adam da delirdi en sonunda oynanan oyun sayesinde normaldir.
  2 ... flat head
 8. 8.
  Geçen hafta bu değil miydi ne deseniz haklısınız diyen?
  ... cay tozu
 9. 9.
  ben azizimi istiyorum ulan azizimi gelsin laz ziya gibi racon kessin mafya babamı istiyorum ben ali koç kim allah aşkına yav.
  ... yousef007
 10. 10.
  Geçen hafta özür dileyip mi üstelik.

  Nasıl bi atar yapmış yine paralı kurtarıcı. Swh
  1 ... hot male