1. 1.
  aziz yıldırım da gılıçdaroğlu'nun chp'ye yaptığını yapar. kulübün geleceğini elleriyle belirlediği kongre üyeleri marifetiyle heba eder...
  ... falkenheim
 2. 2.
  maalesef acı bir gerçektir. aziz yıldırım'ın başkan olduğu günü hatırlıyorum. liseye hazırlanan bir ergendim. hatta o gün deneme sınavımız vardı. sınavdan gelmiştim. akşam spor haberlerinde adını duymuştuk. iyi kötü şeyler de yaptı onca senede ama artık bırakmanın zamanı geldi. yalnız her koltuk sevdalısı gibi o da artık takıma zarar verdiğini kabullenemeyengillerden. 30'luk sözlük teyzesi olduk, bu adam hala başımızda ve maalesef kendi adamlarıyla doldurduğu kongreden yine başkan olarak ayrılacak.
  6 ... sneeuwwit
 3. 3.
  Koç ailesi zaten istemez. Ve Ali Koç başkanlık seçimini kazanmasın diye çalışma bile yapar. Ali Koç fb ye Başkan olamaz. Aziz yıldırım kliği ve Koç ailesi buna izin vermez. 6 ay öne kuaförüm Hasan ile bir takım elbisesine iddiaya girmiştim.
  -1 ... ozan oyunbozan
 4. 4.
  görünen gerçektir.

  fenerbahçe taraftarı bağdat caddesinden stada kadar dev bir yürüyüş yapması, fenerium alışverişlerini kesmesi, kombine almaması, passoligler iptal etmesi vs gibi yoğun protestolar yaparsa aziz yıldırım gider.

  yoksa gitmez, çünkü aziz yıldırım boş zamanı çok olan bir iş adamı, nato'dan ihaleler kendi kendine akıyor. bu şartlarda sadece aziz yıldırım başkan olur. sağa sola sticker yapıştırarak olmaz o işler.
  1 -1 ... kompetan
 5. 5.
  Bir fenerbahçeli olarak bu duruma olmayan sigaramı yakıyorum. inşallah gelir'de Aziz'den kurtuluruz.
  ... iiiblacktoothiii
 6. 6.
  aziz bey'in kongre üyelerine sağladığı onca avantaj varken ;

  (bkz: Bedava loca)
  (bkz: tatil imkanları)
  (bkz: Büyük hediye çekleri)
  (bkz: lüks içinde yaşamak)

  zor olan ihtimaldir. bir tinerci olarak, ben de isterim ali koç gibi saygın ve sempatik bir insanın olmasını ama pek kolay görünmüyor.
  3 ... ahmetgonulx
 7. 7.
  aziz yıldırım'ın bütün oy verenleri parayla almasının sonucu olarak doğrudur.
  ... forgiven me
 8. 8.
  aziz yıldırım bütün kongre üyelerini satın alamaz. taraftarın uyuşukluğu yüzünden gerçekleşmeyecek durumdur.
  -1 ... kompetan
 9. 9.
  Bir gerçek. *
  -3 ... n dakota
 10. 10.
  olamaması hayal ürünü olur!
  ... kendinedoktor