1. 1.
    şu linkte görülen hadise. bu adamı severdim ama artık nefret ediyorum. lan nasıl ezdiniz. beşiktaş forvetsiz oynadığı maçta içinizden geçti. ayew denen çorumlu bala göte o golu atmasa bugün ağlıyordunuz.

https://www.instagram.com...&igshid=1v1margzjui7v
    12 -8 ... timarli sipahi neferi
  2. 2.
    Garip geldi bana.
    Hani şundan dolayı garip. Ben beşiktaş taraftarıyım ve ali koç un başkan olmasını çok istedim. Sebebi de klişe tabirle türk futboluna vizyon katacağına inanmamdi.

Yalniz izlediğimiz futbola bakınca ezdiğini sanması bende bir şüphe yarattı.
    Sanırım bu adamın da içi boş.
    Zira izlenilen futbol iki taraf için de içler acısıydı.
    Bunu göremiyorsa diyecek lafım pek yok.
    11 -6 ... insan olmaya ceyrek kala
  3. 3.
    çok keskin ve kırıcı konuşmuş. çekildiğinin farkında değildi sanırım. ama bu tarz holiganca yaklaşım saygınlığını yitirir.
    7 -2 ... kafam bir milyon
  4. 4.
    Güldürdü.
    ali koç un beşiktaş ı ezdik demesi
    4 -5 ... hepinizi sevmiyorum
  5. 5.
    aziz başkan gör takım kimlere kaldı.
    4 ... uzay muhtari
  6. 6.
    mesele yenmek yenilmek berabere kalmak falan değil. sırf taraftarın gönlünü almak için ezdik beşiktaş ı burada diyor. sen kendi evinde forvetsiz beşiktaşı yenememişin üstelik göt zoruyla maçı çevirmişsin bir de utanmadan ezdik diyorsun. sıfatına senin yalı çocuğu. bittin gözümde.
    6 -2 ... timarli sipahi neferi
  7. 7.
    1 yıla kalmaz aziz yıldırım olur bu da. Bu fenerbahçe camiasında bi sıkıntı var. Havasını soluyan suyunu içene bi haller oluyor. Bozuk takım aga ruhu bozuk takım herkesi bozuyor.
    6 -4 ... frekans
  8. 8.
    başkan beşiktaş'ın bundan haberi var mı?
    3 -2 ... sportinggidon
  9. 9.
    Komik ifadedir.ligden düşmeyin diye acıdıkta puan verdik.

Isteseydik her türlü çakardık.10 15 gol pozisyonumuz vardı.

Fenerin gol dışında bir atağı bile yok.
    7 -9 ... s h a k t a r v8
  10. 10.
    Ali koç un başkanlığının nasıl geçeceğinin şifrelerini içeren söz.
    Kaybeden fenerbahçe olacak.
    4 -1 ... luzumsuzbiliyorum