bugün

şu linkte görülen hadise. bu adamı severdim ama artık nefret ediyorum. lan nasıl ezdiniz. beşiktaş forvetsiz oynadığı maçta içinizden geçti. ayew denen çorumlu bala göte o golu atmasa bugün ağlıyordunuz.

https://www.instagram.com...&igshid=1v1margzjui7v
mesele yenmek yenilmek berabere kalmak falan değil. sırf taraftarın gönlünü almak için ezdik beşiktaş ı burada diyor. sen kendi evinde forvetsiz beşiktaşı yenememişin üstelik göt zoruyla maçı çevirmişsin bir de utanmadan ezdik diyorsun. sıfatına senin yalı çocuğu. bittin gözümde.
1 yıla kalmaz aziz yıldırım olur bu da. Bu fenerbahçe camiasında bi sıkıntı var. Havasını soluyan suyunu içene bi haller oluyor. Bozuk takım aga ruhu bozuk takım herkesi bozuyor.
başkan beşiktaş'ın bundan haberi var mı?
Ali koç un başkanlığının nasıl geçeceğinin şifrelerini içeren söz.
Kaybeden fenerbahçe olacak.
Beşiktaş maç boyunca iki kere kaleye geldi 1 gol oldu başka pozisyonu yok sadece Hasan Ali’nin 4 şutu var ezmek ne kelime gömdük sahaya. Evet.
Tebrikler ali koç aziz yildirim olmussun böyle devam et.
ben fenerbahçeliyim. beşiktaş çok kötüydü biz beşiktaşa göre iyiydik bakın tırnak içinde "beşiktaşa göre" ama ezdik diye bir ifade kullanması boş olmuş. öyle bir şey yok.
Yalı çocuğunun gerçek yüzünü gösteren ifade.
Ailesi olmasa bu adam koskoca bir balon. Zaten yıllarca fb'ye başkan olabilmek için ailesinden izin dilenmiş bir zat kendisi.
demek ki sıkıntı isimde değil makamdaymış. bildiğin aziz yıldırım sözü bu.
ulan ayı babandan az nezaket öğren. teknesine bile nazenin adını vermiş bir adamın oğlusun sen...

ayrıca ezdik kısmına gelince vallahi 3 kuruşluk top anca oynadınız, gerçi beşiktaş'ta öyle oynadı. tamam net pozisyonlarınız var ama beşiktaş 20 kere ceza alanınıza topla girdi. lakayıklık yerine şut çekmeyi bilen 2 tane düzgün adam olsaydı maç ne olurdu sen düşün.

işin özeti 2 takımda berbat oynadı. ezme görmek istiyorsan kebapçıya git...
haklı değil bence , hasan alinin anlamsız perfonmansı bir yana iki takımda oynamadı.
Yakisir kocuma...
kılıçdarın seçimi biz kazandık demesiyle kapışır.
Yav he he. Şüphesiz balikesirli güldü.
Mac boyunca beşiktaş'ı savunacak iyi oynadığını söyleyecek birşey yok ama fenerbahçe'de son derece beceriksizdi. Bir takımı sahada ezmek boyle birsey değildir kafa kafaya bir oyun ve iki beceriksiz takım vardı sahada. Ezdik diyebilmek için geçen sezonun ilk yarısındaki 3-0 beşiktaş'ın kazandığı; beşiktaş-galatasaray derbisindeki beşiktaş'a ya da yine geçen sezonki 3-1 beşiktaş'ın kazandığı; beşiktaş-fenerbahçe maçındaki beşiktaş'a son olarakta geçen sezonki 2-0 galatasaray'ın kazandığı; galatasaray-beşiktaş derbisindeki galatasaray'a bakın. Bu maçlarda kazananlar ezdik diyebilir ama bu haftaki derbide oynanan futbol; türkiye'nin iki büyük kulübüne yakışmıyor.
Ali koç kendi hayal dünyasında yaşıyor bakmayın ona.
güldürmüş beyan. zengin bebesi parasını konuşturdu.
şimdi diyorlar ki hak bile şut çekti. ofansif oyuncuların yapamadığını yapmış olması fenerbahçe'yi üstün göstermez.

istatistikler hiçte ali bey'in dediği gibi değil. gol yollarında becerisizsen skor değişmiyorsa yapacak bir şey yok. yöneticiler konuştu diye 3 puan hanelerine yazılmıyor maalesef.
taraftarın gönlüne 3 puanı yerleştirme çabası olabilir.

belki şurada bir yerde küçük istatistikler vardır.

edit: sol taraf ev sahibi sağ taraf deplasman. ne olur ne olmaz açıklayayım dedim.

görsel
en çokta kızıyorum işte. beşiktaş'ı ezdiğini iddaa eden yalı çocuğu rize'den daha ilk yarıda üç tane yiyor.