bugün

ali kirca'ın aylık 70 bin dolar ile cukurova grubuna ait olan show tv'ye gecmesi olayıdır. yılbasından itibaren sunmaya baslayacagı show ana haber bulteni'nin yanı sıra siyaset meydanı programını da show tv ekranlarında sunmaya devam edeceği, siyaset meydanı için kendine ekip kurma hakkı da yapılan antlaşmanın maddeleri arasında yer almaktadır. atv ana haberdeki ekibini de tasıyacagı yolunda haberler dolaşmaktadır. *
bir dönem yine yüksek meblaglar ugruna atv haber ekibi ile beraber cem uzan'ın sahibi oldugu star tv'ye gecmiş ancak tilki-kürkçü dükkanı hesabı tekrar gerisin geriye atv'ye geri dönmüştür.

ali kırca'nın eskisi kadar izlenmedigi, kendi yuzunu bir muddet dinlendirmesi ve bazı ünlülerin yaptıgı gibi bir süre ekranlardan uzak durması gerekmekteydi.
gerçekleşirse eskiden show'da yayınlanan kırmızı noktalı filmlere de dönüş yaşanabilir. defne samyeliye nolacağı da ayrı bir konudur.
(bkz: ali kırca ve tavşan stili)
show tv de kırmızı noktalı gecelerin dönüşü habercisi.
(bkz: defne samyeli ile haftasonu haberleri)
show tv nin kırmızı noktalı günlerine döneceğinin cağrışımlarını yapan gelişmedir. e tutti frutti'yi de geri getirirsiniz artık. madem olacak tam olsun
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.