bugün

03.02.2014 ali ismail korkmaz davasındaki sanıkların söylemi.
küfür etti bize, tahrik sayılır bu, gergindik dövdük öleceğini düşünmedik...devamında böyle mi dediler acaba?
ee tanıklar hayır ali ismail öyle söylemedi vurmayın, ölüyorum dedi diyorlar...

hem hangi küfür birini öldürecek kadar kinlendirir insanı?
hem görüntüleri de gördük, sokaktan girmesiyle üzerine çullandılar çocuğun
daha 19 yaşındaydı
19 ya...

kraldan çok kralcı olunduğu için mi böyle oldu.
birini döve döve öldürmekten bahsediyoruz..
ne yaptı bu çocuk? sizi öldürmekle mi tehdit etti? ailenizden birine kötü bir şey mi yaptı?

işte bu ülkede öldürmek, ölmek bu kadar kolay...

siyasi düşüncesi farklıdır öldürülür,
cinsel tercihi farklıdır öldürülür,
dini farklıdır öldürülür,
eşinden ayrılmak ister öldürülür,
töre ye karşı gelir öldürülür,
sevdiğiyle kaçar öldürülür,
farklı bir sestir öldürülür,
yol verme kavgası, yan baktın olayı, omuza attın iddiası , bahçeme tavukların girdi, senin oğlanla benim oğlan misket oynarken kavga etti, park ederken arabama sürtün....işte bunlar burda hep ölme,hep öldürme nedeni...

bir can bu kadar ucuz mu?
Sanıklar: Ali ismail bize "o..çocuğu" dedi
Tanıklar: Ali ismail "yapmayın etmeyin" diye yalvarıyordu.
tamam ben de küfür ediyorum ulan orospu çocugu ulan gavat ulan göt kılı akp nin arkasına sıgınıp gencecik bir çocugu öldürecek kadar neyin hazmını yaşayamadın pezevenk seni.
bak tekrar küfür ediyorum senin ananın amına koysunlar orospunun evladı.

tanım:bazı orospu çocuklarının kendini haklı çıkarmak için mahkemede kendini savunmasıdır.
yalan söylem. ama doğru olsa da, yalan söylememiş çocuk.
bırak küfür etmesini eyleme döküp ananızı sikse bile az size.
çirkinliğin hat safhaya ulaştığının resmidir. söyleyecek hiçbir şey yok. yeminlen sıkıldım ya.

ayrıca keşke küfür etseymiş güzel kardeşim.
bunu insan öldürmek için bahane ediyorlarsa bir kaç milyon kişiyi daha öldürmeleri gerekiyor...

mesela benden başlasınlar; kerhane dölleri. orospu senin anana iltifat olur. sen ve senin gibiler başka bir türsünüz. hayvandan aşağıda, insanlıktan nasipsiz. ahlaksız, vicdansız mahluklar. arkasına sığındığınız ağalarınız gibi, onlar kadar orospu çocuğusunuz...

tanım diye uçmasın;

annesinin mesleğinden dolayı ceza indirimi isteyen orospu çocuğu beyanı.
şerefsizliğine katilliğine kulp bulmuş savunma sözüdür.

ulan haysiyetsiz şerefsiz 19 yaşında lan.

vurma diyor ölüyorum diyor bu neyin kini neyin görevi neyin intikamı lan!

suçu ne? senin yaptığın gibi göt yalamamak mı? direnmek mi? boyun eğmemek mi?

ne dedi sana ? orospu çocuğu mu dedi? dediyse haksız mı çıktı ? neyi yediremedin kendine? suçlu oluşunu mu konuşamayışını mı?

ali ismail'in katilleri ölmesin.

sürünsün. her gün ölmeyi istesin. ne zaman adını görsem içim acıyor gözlerim doluyor.yüzündeki gülüşü unutamıyorum. ve bugün eğer tiyatroda aldığım her sahnede siyasi taşlama yaptığım için

savcılıklarla cezalarla da uğraşıyosam ve tepkimi belli etmekten hiç çekinmiyorsam bu aliye ve ali gibi her masuma yapılanlar içindir

seni asla unutmuyoruz ali. unutma.
19 yaşında vefat eden bir çocuk üzerinden bile trollük yapmaya çalışıyorsunuz ayıp.
ettiyse bile çok az etmiştir. orospu çocuğu küfrü bu bunlar için az kalır yetmez. 19 yaşında savunmasız bir genci katletmek döve döve öldürmek hangi canlı sınıfına giriyor bilemiyorum.
sağlam küfür yemeye devam eden kişilerin savunmasıdır.

"bu utançla yaşamaya devam edin o.çocukları"
19 yaşında suç işlemek polise küfretmek serbest mi lan noluyo? Tutturdunuz Bi yaşı 19 du diye. Bi bakan Bi vatandaşa gavat der günlerce haber olur. Ama alismayil yapınca daha 19.
Yemişim böyle mantığı.
çok ayıp etmiş. kınaya kınaya bir hal olduk aslına bakarsanız. yapılmaması gerek bir şey yapmış, hiç hak etmediğiniz.

hadi Diyelim ki etti..ne olmuş..bu mudur karşılığı..
Anasina bacisina söven insanları öldürmeyi hak gören ve bunu da savunma şekli yapip kendisine hak verilmesini bekleyen fıtratsızlar olduğu sürece hepimizin hayatı zaten tehlikede.
"... yoksa o sopalar falan biz çelik çomak oynuyorduk" diye devam eden savun-ama-ma sözü.
iki çift lafım da 30 lira yevmiyeyle zırvalayan güruha. ulan aldığınız parayı bari hak edin. ulan biriniz de elle tutulur bir argümanla savunun patronlarınızı. şu çocuğun ölümünü bile "oh olsun" larla karşılayacak hale gelmişsiniz. yazıklar olsun.

konudan uzak, ali ismail'in nasıl öldüğünü bilmeden yazan salaklar var lan. a aptal patronun demiyor mu lan sana 30 lira veriyorum saçmalama diye.

ayrıca: http://www.youtube.com/re...C4%B1k%C4%B1lmaz&sm=3
bir sanık beyanı...
bir yaratık beyanı.
bir insanlık dışı yaşam belirtisinin acizliğinin en salakça kılıfı...

ali ismail bize küfretti...

güzel bir müzik dinliyorum şu an, içimde müthiş büyük bir öfke ile. açıp fotoğraflarına bakıyorum benden on yaş küçük şu rahmetli düşünce savaşçısının... küfretmiş sanıklara. orospu çocuğu demiş. orospu çocuğu... sonra ölmüş... ne acı!!!

olayda ali' yi sopalarla döven herkese nefret doluyum. biz nasıl yitidik insanlığımızı? nasıl geldik bu hale inanamıyorum.

her şeyi, herkesi bir kenara bırakıyorum da... o orospu çocuğu polisin attığı o son tekmeleri... yediremiyorum.

be orospu çocuğu, sen her hareketinle zaten orospu çocuğu olduğunu an be an kanıtlamışsındır o sikik ömründe..
be orospu çocuğu senin içindeki bu insan dışılık sadece olaylar ile mi gelişti piç... sen eşine tecavüz de edersin, babanı da kesersin, çocuğunu da taciz edersin, hak yersin, hukuk çiğnersin, muhtacı ezersin, yardıma düşkün olanı aşağılarsın, bir de üstüne gelip nefes alırsın. çok afedersin ama senin kadar has orospu çocuklarının bu hakaret kaldıramaz tavırlarını anlayamıyorum ben...

biz nasıl insanlarız biliyor musun?
sokakta kalan yavru kediyi, üşümüş ıslanmış diye evine alıp sahip çıkan, koynuna lıp yatıran...

biz nasıl insanlarız biliyor musun ağırına gider belki ama düşkün olan senin gibi bir orospu evladı olsa bile, vijdan sayesinde ona destek olan, elinden tutan; düşmüşse kaldıran...

biz nasıl insanlarız biliyor musun, maddi manevi hiç bir bağımız olmayan belki de hayatımızda hiç karşılaşmadığımız insanlar için oturup gözyaşı döken, inanç kalkanı ile omuz omuza yürüyen, güç sahibi olan ama gövde gösterisi yapmayan, siz pezevenkler gibi sahip olduğumuz birlikten doğan gücü insan hayatını sikmek için değil güzelleştirmek için kullanan...

saygıyı bilen.
hayatın değerini bilen.
sikik zihniyetinize rağmen, yine de sizleri dinleyen; yeri geldiğinde tartışan ancak zarar vermeyen...

işte aramızdaki fark bu...
insanız lan biz... insan.
sabırla, güzellikle anlatmaya çalışan, anlaşmaya çalışan...
insan lan insan...
senin gram benzemediğin o özgün varlık...

insanı insan yapan şey bir ruh, bir akıl ve us ise...
niye ölüyorum, öldürülüyorum ben düşündüm diye...
niye kafama tekme atıyorsun, seninkinden iyi çalışıyor diye...

ey polis köpeği, sen her türlü insanı kendi çıkarın uğruna peşkeş çekmekten memnunsan;
ey polis köpeği sen benim hakkımı korumak yerine bana saldıracaksan,
ey polis köpeği; sen verdiğin zararın buz gibi farkında olup cezanı çekeceğine hala delil karartmaya çalışıyorsan,
ve ey polis köpeği tüm bunlar su yüzüne çıkınca açıklaman '' ali ismail bize küfyetttiii hüüü :('' şeklinde şerefsizce ise;

kusura bakma da orospu çocuğu sana ödül...
bu nişanı bir ömür boyu gururla taşıyacaksın...
tebrikler...

kendi döktüğün kanın içinde debelenerek ve acı çekerek gebermen dileğiyle...

not: şu yazıyı bana yazdırabildiğin için senden bir kez daha nefret ediyorum. bizler dünyaya nasıl gözlerle bakarken, sayenizde neler görür olduk.

büyük trajedi....
- niye öldürdün?
+ küfür etti bana
- ne dedi?
+ orospu çocuğu dedi
- yok, onu sormuyorum, küfür olarak ne dedi?
güncel Önemli Başlıklar