1. 1.
    bir cehapeli serzenişi.

ak partinin yıldırma taktiği işe yarıyor,

şu adam tv ye çıkmasın mazbatayı binali alsın demeye başladılar.
    2 -1 ... ibni maymun
  2. 2.
    Akp liler bile diyordur bunu eminim.
    7 ... be happy yine yine yeniden
  3. 3.
    öncelikle ali ihsan yavuz kim amk sorusunu beraberinde getirir. şu seçimden 2 gün önce dünyanın en güvenilir seçimleri bizde yapılıyor bu seçimlerde şaibe var diyen maldır deyip seçimin ertesi gün seçimde şaibe var diyen badem bıyık mı bu ?
    9 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    sözlük kapsamında sayın giritli yazarımız tengir budun fetö'cü olduğu ortaya çıkartılmış sürekli ortada komplo var diyen ama delil sunamayan bir tuhaf adam...

bu adamcağız hukukçuyum diyor biraz baktım bir ara müftülük memuru imiş sonra avukatlık yapmış galiba ,sakarya barosuna kayıtlı.

büyük olasılıkla senet sepet işlerini takip etmiştir , sayın yavuz hukukçu olmak biraz bilgi ister kolay değil.

sürekli ekranda orada komplo var bvurada organizasyon şurada sandık hilesi.
    türkiye çapında 24 haziran2019 seçimlerinde görev yapan sandık başkanları ve yardımcılarının %90>'nına yakını aynı görevi mart -2019'da da yapmış.
    bir örnek ,büyükçekmece'de seçmen kaymış diyorsun 2018-haziran,71 bin ,2019 -mart 173.000 seçmen var büyükçekmece'de. ( küsüratsız yazdım.) aradaki fark 2,800 civarı.
    chp burada taşıma ve ikamet olmayan adreslerde itiraz yapmış ocak-2019 içinde 7bin küsur seçmen silinmiş. akp hiç bir itiraz yapmamış.

şimdi yomralı ali ihsan taşınma var diyor ,uyan babaya geldik chp itiraz ederken nerede idin.

yalan dolan ,sonra müslümanım , namazında niyazındayım.

vallahi millet sizin gibiler yüzünden dinlerinden şüpheye düştü,dua edin cehenem falan olmasın yoksa ,3000-3500 derece ,imamoğlu'nun terlemesine şükür edersiniz.
    3 ... baris hemen simdi
  5. 5.
    ömür boyu belediye reisi binali olsun yeter ki şu açıklama yapmasına dönüşen cehapeli talebi.

yavuz amca cehapelilerin sinir uçlarına dokunuyor, çürük dişlerine kürdan sokmuş gibi zıplatıyor. ahaha.
    1 -5 ... ibni maymun
  6. 6.
    yoo.
    adam gerek kendini gerek tüm akplileri gayet güzel rezil ediyor.
    üstüne güldürüyor.
    öyle bir talep yok.

mizah da lazım bazen.

hem zaten neden o eski akplilerden kimse çıkmıyor sanıyorsunuz ki?
    bu zat kurban edilmek için gayet uygundu ondan.
    8 -3 ... antik kilise sarapcisi
  7. 7.
    teflon'a atılan taştır güya. teflon ne demiş ;

http://www.uludagsozluk.com/e/41404071/

espriden almak için zeka gerek tabii ki.
    1 -1 ... teflon
  8. 8.
    bence daha çok çıksın, çok güzel rezil rüsva ediyo partisini...akapenin ne tür bir rezalet olduğunu herkes gayet açık bir şekilde anlıyo.

asrınc lideri ona "sayımtv" diye bi tv kanalı açtırsın, tuvalet bu herifi çiş yaparken bile kayda alsın.

ben onun boş konuşmalarını dinlerken çok eğleniyorum.
    2 -1 ... paganviodio
  9. 9.
    izlerken sehpaya vurup camını kıran cehapeli gördüm, bu gücü ak parti kullanmalı, cehapelileri kızdırıp yanlış kararlar verdirebilirler bu adamla, cehapesavar ahaha.
    ... ibni maymun
  10. 10.
    Suratinda her cemaatten almis oldugu bir yansima var belli oluyor.
    1 ... karton toplayan cocuk