bugün

milleti kılıçla tehdit eden imamın durumu ağırlaşmış.

https://www.yurtgazetesi....e-kaldirildi-h176894.html
hastaneye geçmiş olsun. umarım hastane personelinin başına bir şey gelmez.
Kilicla kendisinin tehdit edildigini iddia eden bir kemalist yazar.
Merak etme o seni kilicla tehdir etmis olsaydi aen sosyal medya mecrasinda ona kolay kolay putperest diyemezdin.
Ah su kemalistler ah.
https://m.uludagsozluk.com/e/44515642/
Hemen dua gönderelim
görsel
atatürk'Ün kurduğu kurumda atatürk düşmanlığı yapan şakirtin tekiydi üzülen de akıl yoktur.
geçmişler olsun efenim, allah tez zamanda şifalar versin inşaallah.

sağ-salim ayağa kalktığında kendisini ve ayasofya camii-şerif-i imam triosunu bursaspor'umuzun başında görmek isteriz, inşaallah amin.
Islam dusmani kemaliatlerin cok sevindigi bir olay.
Allahım konuyu biliyon şahsi taniyon amin.
Çok vebal var üzerinde.
Sustu. Susan dilsiz şeytandır.

Allah hayırlısını versin. Şifa mı olur acı mı olur Allah bilir.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk hakkında ne dilediyse kendisi için gerçekleşmesini diliyorum. Onun kurduğu kurumdan zırhlı araç aldı ama durum ortada.

Allahım sen konuyu biliyorsun. Amin.
Bu herifi sevmemenin islam düşmanlığı ile alâkası olduğunu düşünmüyorum. itici ve yalaka, çokbilmiş ve egolu, Atatürk düşmanı ve şovenist bir kişiliği var. Fesli delinin ziyaretine gitmemiş, zamanında fetöcülerle içli dışlı olmamış gibi konuşuyorsunuz. Bir gerçeği kabul etmek gerek: Tarih yargılanamaz bir bilim dalıdır. istanbul'u kim fethetti? Fatih... Anadolu'ya Türklüğü kim getirdi? Alparslan... Bağdat'ı kim aldı? IV. Murat... ilk Osmanlı Halifesi kim? Yavuz... Peki Türkiye'mizi kim kurdu? Cevap yok... Olsa da dedelerimiz deyip geçen zihniyetsiz bunlar. Güneş balçıkla sıvanmaz arkadaş. Atatürk diyemiyorsa birisi, tamunun dibine kadar yolu var.
Atatürk’ün kurduğu kurumun başındaki adam Atatürk’e lanet okuyorsa o adamın o kurumun başında olmaması gerekiyor,ama bizde liyakat değil yalakalık olduğu için orada duruyordu. Lafın özü ölse zerre umrumda olmaz üzülmem,ama sevinmem de.Çünkü onlar gibi değilm.
rumların sevindiği bir gelişme... evet rum...bildiğin rum.

rumlar sevindi azizim, dedelerimiz vaktiyle kellelerini uçurmuştu dedelerinin.

ondan bu sevinmeleri, kin kusmaları rum torunlarının t.c. diyanet işleri başkanına.

edit: bu eksiler ne lan, sözlükte ne kadar çok rum çocuğu varmış.
En yakın zamanda yeni makam aracı tahsis edilmelidir.
Kendisi için En iyisini yüce allah bilir. Hayırlısı.
Hastaneye yazık olmuştur.. Umarım hastaneye de hastane görevlilerine de o pis yobazlığını bulaştırmaz.. Doktorlara ve hemşirelere sabırlar diliyorum.
Allah şifa versin. Sözlükteki solcu,dinsiz,ateist tayfa sadece müslüman olduğu için kin kusuyor.
Kılıf atatürk düşmanıymış. Oysa en büyük atatürk düşmanlarıyla ortaklar.
(bkz: ay hadi inşallah)
hastaneden ümit kesilmez.
Ümmeti başsız bırakma hocam. Bu kafirlerin yüzü gülmeden allah aşkına kalk ayağa!.
Kendisi Atatürk e beddua etmişti. Allahım bu dünyaya bıraksın bedelini. Ölmesin inşallah.
allah katında üstün seviyesi olup olmadığı bilinmeyen bir insanın virüse yakalanmasından başka bir şey değildir. o kadar şey etmemek lazımdır.
coronaya yakalanan sağlık çalışanları benim için daha değerlidir. onlara daha çok üzülürüm. nokta.
Binlerce kişi ile cenaze namazına katıldığı için hasta düşmüş olabilir. Yani sorumlusu kader değil. Onu cenazeye getirenler. Herşeyi geçtim. Adam Marmaris te yaptırdığı tesisin keyfini çıkaramadan ölüp gidecek. Neyse cennette elmastan köşkler bekliyor onu.
Allah acılarını dindirsin, tez zamanda cennetteki ırmaklardan şarap içmeyi nasip etsin amin.
güncel Önemli Başlıklar