bugün

Seçimden sonra;
her halükarda grup kuracaklar, “yavru partiler” grubu.. ve her halükarda chp’yi zehirleyecekler.. mecburi istikamet, isterlerse yapmasınlar, ak parti’ye “çok da uzak olmayan” politikalar gütmezler dersek, “niye listelerimizden bunları seçtirdin, resmen cumhur ittifakı’nın parasız yatılı bölge okulu olduk, bizim mv. Sayımızı azaltıp, karşı tarafa muhip bir biçimde oy kullanıyorlar” sözlerini duyma ihtimalimiz vardır.

Peki neden cumhur ittifakı’na çok uzak olamazlar? Yani sanıyorum ak parti cephesi kendilerini ve iç dünyalarını, chp’den daha eski bir tarihten beri biliyordur. Yeterli bence..
hiç güven vermeyen siyasetçi.
"Madonna’yı, Metallica’yı, Rammstein’ı, Roger Waters’ı, Rihanna’yı, U2’yu ve çok sayıda müzisyeni kendi ülkemizde ağırladık. Yine dinleyeceğiz."
At kafalı islamcı, avrasyacı cahil piçleri hoplattığına göre doğru yolda demektir Sn. Babacan.
liboş perspektifi işe yaramamıştır.
"cumhurbaşkanı seçimlerinde iki aday var." dedi. m.ince ortadan kayboldu, s.oğan rte'ye yanaştı. ali babacan yine haklı çıktı.
kendisiyle olumlu olumsuz bir düşüncem yok ama muhalefet adına en mantıklı konuşmayı kendisi yapmıştır.

-üzülerek söylüyorum, her alanda sadece ve sadece kötüye gidişin devamını göreceğiz.
-Bu seçim sonuçlarına bakıp kavgacı, popülist, anlık politikalar peşine düşmeyeceğiz. Biz hiçbir zaman uzlaşıdan, ortak akıldan vazgeçmeyeceğiz, doğru yoldan sapmayacağız.
-Üzülerek söylüyorum her alanda sadece ve sadece kötüye gidişin devamını göreceğiz.
-Bugün yaptığı ilk konuşmayı dinlediniz değil mi? Bir zamanların seçimi kazandıktan sonra ben bütün ülkenin cumhurbaşkanıyım diyen Erdoğan vatandaşlarımızın yüzde 48'inin desteğini alan rakibini yuhalattı ya. Değişti arkadaşlar çok değişti. Üzülerek söylüyorum bunu daha çok göreceğiz. Ülkemiz iyiye gitmeyecek.

ve belki en can alıcı kısmı
-biz her birimiz Türkiye Cumhuriyeti'nin eşit ve onurlu vatandaşlarıyız, vicdanımız rahat olsun, tarihin doğru tarafından yer aldık hep beraber, hakça mücadele ettik.
muhalefet cenahından işittiği her türlü hakarete ve ağır ithama rağmen ve ülke için gayret gösteren ve yolundan sapmayan siyasi kişilik. daha fazla oy getirebilirdi ama bahsettiğim cenahtaki bazı kişilerin tavırları bunun önüne geçti. kendi tarafına geçen birini bile hor görenler karşı taraftan hiç oy alamazlar.
chp seçmeninin asıl sorunu bu zaten. kendisinden başka herkesi aptal görüyorlar. chp seçmeni yüzünden kazanamıyor. arkadaşım aptal ise sende kalsın. adama niye söylüyon.
bilmiyorum yarın chp'ye ihanet eder mi ancak ben de gereğinden fazla haksızlık edildiğini düşünüyorum.
dün muhalefet grubunda en mantıklı, en rasyonal ve kalbi açıklamayı da kendisi yaptı.

chpliler boykot edecek olmasa da babacan aday olsa, kk'den net %10 fazla alırdı.
ekrem vb demiyorum bak.
babacan dahi kk'den fazla oy alırdı, chpliler boykot etmeyecek olsaydı.
https://www.youtube.com/shorts/7UMUcS3ojtw yorum yapmaya değmez.
baba olmayan candır. hatta can bile değildir.
1 doların 27 lira olmasının temelini atan kişilerden biridir. işin garibi de bu insanı ekonomik açıdan çare gören insanların olması. nasıl bir zekaya akıla sahip bu insanlar şaşırıyorum.
kripto akp'li bir siyasetçi. kendisi tıpkı davutoğlu gibi bir görev adamıdır. görevin ne olduğu az çok bellidir.
görsel
babası Hilmi Babacan hayatını kaybetmiş.

https://www.haberturk.com...hayatini-kaybetti-3635197
annesi vefat etmiş.

https://sputniknews.com.t...efat-etti-1078246181.html
tabii ki babacan'a oy vereceğiz, başka adam mı var?
Ali Babacan'ı tanımam, bilmem, kimdir, necidir, hiç araştırmadım ve dinlemedim.
Lakin ekonominin başında iken herşey normaldi diye hatırlıyorum.
Ekonomist tarafı iyi biriydi bence.
bana sms göndermiş. bilmem ne başkanına destek istiyormuş.
bana neden sms gönderiyorsun? bir de altına sms iptal vs yazmışsın. iptal etmekle neden uğraşıyorum? ben senin partine üye mi oldum? ben hiç bir siyasi partiye üye değilim. hiç bir siyasi partinin kuklası değilim ve olmayacağım. sms gönderenlerin hepsini şikayet ediyorum.
Bugün mesaj atmadı. inşallah iyidir
küstü galiba.
oy vermedi sanırım. bir de ilk seçimimiz falan diyordu. adamı unuttuk.
güncel Önemli Başlıklar