bugün

Şimdi başlasam yazmaya sabaha kadar yazarım. A be cahil. A be kılavuzsuz. Yolunda ilerlediğin kişi Hz. Muhammed'se annesi başörtülü, Atatürkse annesi başörtülü, Erdoğansa annesi başörtülü, Kılıçdaroğluysa annesi başörtülü, bahçeliyse annesi başörtülü, Akşener ise annesi başörtülü. Aklına kim gelirse.

Ulusalcıymış sokayım böyle ulusalına. Başörtülü olmak çağdaşlık değil. Başörtülü olana oy vermemek çağdaşlık mı. Beyni pas tutmuş, yüreği küflenmiş insan. Nefes aldığın soluk borunu domestosla, kafandaki düşünceni perwolle.

Saygılar.
(bkz: size ne)

çoğunluğu müslüman olan bir ülkede yaşadığınızı unutuyorsunuz zaman zaman. uyanın, halen türkiye simülasyonundasınız.
Sıradaki firstladymiz biat edin

görsel
En az Süleyman soylu'nun eşinin açık olması kadar normaldir.
Yalnız Ülkü zeynep babacan cidden güzel bir tesettürlü. Ali babacan ile üniversiteliyken tanışıp evlendikten sonra kapanmış.
hep dedim, diyorum, diyecegim... Akp de birak bakanlik yapmis birinden, onuda gectim, birak caycilik yapmis birinden, onu bile gectim, akp nin kapisindan girip selam vermis birinden bile turkiyeye hayir gelmez.
Kurt ustune koyun postu giyince masum olmuyor.
Ülkece aşamadığımız konulardan biri.
Liyakata bakmayı bir türlü öğrenemeyeceğiz.
zorunuza mı gitti amk 28 şubatçıları?

yakın çevresinde tek bir türbanlı olmayan bir vatandaş olarak herkese saygım var ve oyum deva'ya.
işin daha garibi sanki kadın türbanı zorla takmış gibi duruyor yani genellikle izlediğim videolarda ya da gördüğüm fotolarda bunu farkediyorum.