1. 1.
    kerameti kendinden menkul 3 değerli insan.
    tek bir amaçları var.
    erdoğan ı sarsmak yerinden etmek, koltuğuna oturmak.
    biri hariç erdoğan kendi koltuğunu seve seve devretmişti kendilerine halbuki.
    2 -7 ... gogocu
  2. 2.
    işe yaramazlar takımı oluştururlar ancak.

sanki şeyhinden el istiyor gibi izin alarak parti kurmaya çalışıyorlar,

hadi oradan, hadi oradan!
    3 -3 ... ibni maymun
  3. 3.
    güzel kızı gösterip çirkini vermek gibi bir numara çıkacak bu işin altından. ahan da buraya yazdım !
    ... teflon
  4. 4.
    üçünün ismi de aile başlıyor. partinin adı aaa olabilir. yani bir şaşkınlık ifadesi. demek istiyor ki çok şaşkınız memleket ne hale gelmiş. hepiniz ordaydınız be. şimdi bırakın bu şaşırmış ayaklarını. zaten sıcak hava. bunaldım. kızılaya giden dolmuş bu değil mi? yanlış mı geldik yine? olsun madem öyle sen bir paket koşa winston light ver ordan.
    1 ... bruno fernando cortaza
  5. 4.
    Yeni bir parti kuracakları konuşulan 3'lü. Bakanlık yaptığı dönemde Türkiye'nin dış işlerini batıran Ahmet davutoğlu yüzünden seçmen oy vermez bunların partisine. Ne mal olduğunu herkes biliyor çünkü. Ali babacan ve abdullah gül ikilisi bu partiyi kurarlarsa ak parti mhp-iyi parti bölünmesinden çok daha güçlü bir bölünme yaşar. Ama Dediğim gibi ahmet davutoğlu olmamalı...
    1 -1 ... fenerliyazar
  6. 5.
    (bkz: ölümü gösterip sıtmaya razı etmek)
    1 ... mel mel bakan gibson
  7. 6.
    ali babacan ahmet davutoğlu abdullah gül

Tam olarak budur!
    4 ... alos04
  8. 7.
    Üçü de birbirinden beter trio. Bunların kendini nimetten sayması da ilginç.
    ... flat head
  9. 8.
    (bkz: kaybedenler kulübü)
    1 ... pactasunt servanda
  10. 9.
    Aynı ptun laciverdi. Çok net söylüyorum bu ülke siyasal islamdan kurtulmadığı sürece belini doğrultamaz. Zamanında önüne ne gelirse imzalayan gül memlekete kurtarıcı adayı olacaksa kurtulmayalım. Zamanında bir ses cıkarsaydı yanlışa.
    18 -3 ... huzursuz adam