1. 1.
  kendileri evde fikirleri iktidarda olan üçlü...
  ... ebu fesat
 2. 2.
  ali babacan bu ülkeye daha uzun yıllar faydalı hizmetler verebilir.
  ekonomide bunu göstermiş ve adı tek şaibeye bulaşmamıştır.

  kalan ikisi siyasi mevtadır, suriye'den tut her rezalette payları vardır.

  varlıkları bile zarardır.
  4 -1 ... antik kilise sarapcisi
 3. 3.
  taptaze ekrem imamoğlu karşısında kullanım tarihi çoktan geçmiş üç AKAPELi:
  1 -4 ... bonpourlorient
 4. 4.
  Dilipak: Gül-Davutoğlu-Babacan oluşumuna kadro hazırlanıyor, dallar kırılıyor

  11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Ali Babacan ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yeni parti oluşumu çalışmaları hızlanmış durumda.

  iktidara yakın çevrelerden de farklı kulisler günden güne yayılıyor.

  Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, "Gül - Davutoğlu - Babacan oluşumuna, Aksaray teşkilatında, yetkili ve görevli bulunan bazı kişilerce, şimdiden, Aksaray’daki kadroları hazırlanıyor. Bu nedenle, Aksaray’da, Ak Partiye gönül vermiş dallar birer birer kırılıyor" diye yazdı.

  “Bence 31 Mart gecesi, Ak Partide artık hiçbir şey gönüllü / gönülsüz eskisi gibi olmayacaktır. Ak Parti’de ayak bağı olanların, değişimi kaçınılmaz bir zorunluluk olarak ortaya çıkacaktır” dediğini hatırlatan Dilipak, “Ekonomik veriler bozulmadan, halkın cebine ve mutfağına dokunmadan Ak Parti içinden çıkarmaya çalışılan yeni oluşumun toplumda hayat bulması zordur. Bu nedenle önümüzdeki süreç, ekonomik saldırıları yoğun yaşayacağımız zamana gebedir” görüşünü dile getiriyor.

  “Eğer kirli üst akıl, yeni bir oluşumu hayata geçirecek ise, bu oluşumun önünü açmak için ekonomik saldırı ve gezivari eylemleri hayata geçirmeye çalışacaktır” diyen islamcı yazar, 31 Mart seçimleri öncesi notları arasına aldığı alıntılar paylaşıyor.

  Dilipak’ın notlarında, “AKP’nin Ankara’yı kaybetmesi durumunda, ete kemiğe bürünecek Gül - Davutoğlu - Babacan oluşumuna, Aksaray teşkilatında, yetkili ve görevli bulunan bazı kişilerce, şimdiden, Aksaray’daki kadroları hazırlanıyor” diye yazıyor.

  “Benden söylemesi, kazanırken kaybediyoruz” diyen Dilipak, “Çünkü sessiz çoğunluğun feryadı duyulmayacak, görülmeyecek gibi değil. Benimki ise, bir feryat, bir çığlık, ne derseniz, nasıl görürseniz işte” ifadesini kullanıyor.

  http://aktifhaber.com/siy...ar-kiriliyor-h131888.html
  2 -1 ... de34
 5. 4.
  Bu üçü birleşip tek bir parti kurmalı ki akp hizaya gelsin. Hanedan devleti olmadığımızı anlasın. Yoksa bişey yapacaklarından değil meydan dinsiz cehapelilere kalmasın diye bunlar parti kursun istiyorum.
  1 -2 ... tenete
 6. 5.
  yanlarına mehmet şimşek i de alıp bir parti kurarlarsa akp nin oyları ciddi bir şekilde bölünür.
  ... be happy yine yine yeniden
 7. 6.
  ali babacan abdullah gül ahmet davutoğlu
  3 -2 ... kemalist 24
 8. 7.
  Zamaninda reis sayesinde ekmek yiyip mevki makam sahibi olan 3 kişilik..

  Nankör olmayın, insan olun..
  2 -2 ... sen kendine bak
 9. 8.
  (bkz: irtica)
  ... kemalist 24
 10. 9.
  Kısaca A +++ dır.
  1 ... atlant isten gelenadam