1. 1.
    zamanında maklube kaşıklayan bu zatı destekleyene kadar gidin hdp de siyaset yapın en azından kürt seçmene faydanız dokunur.
    1 -3 ... eti cin baba
  2. 2.
    Her sikim hıyar diyene tuzlukla koşan tiplerin yapacağı şey.
    Yahu adam akp hakkında tek kötü söz söylemiyor, elinde o kadar belge var, şahit olduğu bir sürü rezillik var hiç konuşmuyor.
    3 -1 ... federal almanya
  3. 3.
    Bence defalarca akpye oy vermiş insanlar için çok basit bir iştir.
    1 ... yok herif
  4. 4.
    Bu saf benim. Valla safız ha. Hilemiz yok hurdamız yok. Yalan yok haram yok. Herhangi bi hinlik yok puştluk yok.

Ali babacan'dan daha iyisini bulaydık desteklemezdik zaten. Amk partizanları sizi.
    1 -1 ... satoshi nakamoto
  5. 5.
    saflık değil de,umarım mecbur kalmak zorunda kalmam dedirten ürkünçlük.
    1 ... kurgusal
  6. 6.
    Bu başlıkta benim yazdığım haricinde 4 entry var. Acaba kendileri hangi yüce şahsiyetlere oy veriyor entrylerini editleyebilirler mi?
    1 ... satoshi nakamoto
  7. 7.
    Agabenin 18 senedir iktidar olduğu ülkede hayli fazladır.
    ... serdarsl06
  8. 8.
    mevcut türkiye'de yapılması gerekendir. kimi destekleyelim söyleyin bakalım,

diyor ki "akp o kadar şey yaptı ali babacan da eski akp'li"

peki, chp 1940-1980 arası üllkeye zararı olan partiden biriydi. chp'nin atatürk vefatından sonra işlediği günahları yazsak buradan anka dağına 9 şeritli yok olur. o günahları unutup neden chp içinden çıkan dsp'ye oy verdiniz? "o da eski chp'liydi diyemediniz mi? ya da aynı şekilde iyi parti'ye gelelim. mhp'nin adeta yansıması. merkeze oturacak dendi, halen mhp den bir farkını göremedik. mhp'nin geçmişi yüzünden iyi parti'ye oy vermekten de geri dursaydınız? yani konu geçmiş ise, bugün ülkede chp'nin %000.1 alması lazım. abd ile yapılan tüm anlaşmalar, marshall yardımları, fullbright eğitim anlaşmaları, abd'nin hurda silahlarını borçla alma anlaşmaları /kıbrıs harekatı sonrası bu yüzden ambargo yedin, çok bağımsız olduğun için değil), 50-60 arası kutuplaştırmada taraflardan biri olması (bir diğer taraf demokrat parti), 70-80 arası adalet partisi ile kutuplaştırmada diğer taraf, 12 martlar, 9 martlar, 12 eylüller, wells fargo ya tarımın rehin verilmesi (hem adalet partisi hem chp yaptı bunu), abd ile birçok anlaşma imzalayıp sonra anlaşmalara uymayınca ambargo yiyip halkı aç bırakıp bunu bağımsızlık diye yutturmaya çalışmalar, avrupa birliğine gireceğiz yalanı ile öcalan'ı idamdan kurtarıp terör sorununun bir türlü bitmemesi. 80 sonrası etnik miliyetçilik palazlandığında shp-hep olarak pkk'nın siyaseten yüz bulduğu yılların sorumlusu olması, etnik milliyetçi siyaseti meclise ilk sokan parti olması...neler neler. yani atatürk vefatından sonra yaptığı politikalar ile iktidardayken veya muhaletteyken ülkenin geleceğini çalan baş sorumlulardan biriydi her zaman. eee, bu kadar geçmişi olan bir partiyi "umudumuz, geleceğimiz" diye yutturmaya çalışıyorsunuz da, son 17 yılın ekonomi anlamında en başarılı olduğu dönemlerde ekonominin başında bulunmuş birini, siyasete girdiğinden beri ağzından tek bir ötekileştiren, kutuplaştıran, kötü söz çıkmamış birinin umut olarak görülmesi neden zorunuza gidiyor?
    -4 ... yalan soylemeyin
  9. 9.
    Akp dönemindeki yapılan tüm pislikleri anlatsa da oy vermem.
    3 -1 ... elimizde kalan tek nick teknik
  10. 10.
    desteklemek ayrı bir şey linç kampanyası yürütmek ayrı bir şeydir. bu partiye muhaliflerin tepki vermesini gerektiren hiçbir şey yoktur. bu gereksiz enerji kaybıdır. bu sonuçta akp nin oylarına talip olacak ve akp nin bunu karalaması için bir şeyler yapması gerek. muhalifler bu partiye enerji tüketip boş yere yorulmamalı. yoksa ikisinin de ne bok olduğunu ben de biliyorum ama dediğim gibi bunu dillendirmenin stratejik olarak hiçbir anlamı yok. bu tür karalamalar dolaylı yoldan akp ye yarar. siktir et it iti kısın.
    ... kdgfbdhsg