1. 1.
    Edinilen bilgilere göre nisan ayında kurulacak. Bu arada Partinin ismi yeni parti olsun bence.
    1 ... bir ululu
  2. 2.
    akepeli milletvekillerinin yarısına yakınının geçeceği tahmin edilen partidir .
    3 -1 ... teflon
  3. 3.
    (bkz: ulan gavatlar benim oy nereye gitti)
    ... spin quantum
  4. 4.
    3 yıl önce; ali babacan parti kursa oy veririm, diyen beni kara kara düşündürür. ağzımızdan çıktı bir kere.
    3 ... inderex
  5. 5.
    birincisi başlık düzgün açılmamış...
    (bkz: ali babacan ın yeni parti kurması)

ali babacan'ın parti kurmasına gelecek olursak; kuramaz, kurması teklif dahi edilemez.

fetö ile olan geçmişe dönük konular yüzünden partiden ipi çekilmiş birinin parti kurması mevcut konjektürde imkansız.

o görevden alınan belediye başkanları tehdit ve şantajla görevden alınmamış mıydı? istifa etmedikleri taktirde başlarına ne geleceği belli değil miydi?

şimdi deniliyor ki ali babacan parti kuracak...
    silivri soğuktur ve bunu ali babacan da gayet iyi bilir.
    -1 ... pillars of creation
  6. 6.
    Diye yazılır...

Ali Babacan’ın fetöcü çıkması diye okunur.
    1 -1 ... mavi huydur bizde
  7. 7.
    Bir kişi parti kurarsa bunların içinden, ardı arkası kesilmez.

Mehmet Şimşek bile parti kurabilir ve sihir bozulmuş olur. Taban dağılır.
    -1 ... n dakota
  8. 8.
    Kim ne kurarsa kurdun halk denen şeyde at gözlüğü var.
    Direkt çirkefleşirler.
    ... marshal walter model
  9. 9.
    her şeçim öncesi eski akp li millet vekilleri yada bakanlar bir parti kurar bunlar gibi büyük ihtimal bu da yalan ama ak parti içinde erdoğana koşulsuz biat etmeyecek omurgalı siyatçilerden biriydi kendisi sağı solu belli olmaz .
    ... osmannaga
  10. 10.
    Abdullah gül destekli bir parti kuracağı iddiaları tartışılıyor. Cnnturk'te bununla ilgili bir açıkoturum programı yapılıyor.
    ... sairceketli