bugün

http://www.youtube.com/watch?v=cEU9_1tKr_A

kimsenin bu mu, bu nasıl ? diye sormamasına rağmen durmadan; bu değil, bu değil demesi, diyalogların eksikliğiyle sinirleri yıpratmış reklamdır.

(bkz: bu sefer güldürmedi)
ali ağaoğlu'nun hem kendisinin hemde maslak 1453 projesinin reklamını yaptığı yapımdır. ağaoğlu'nun marka değerini iyiden iyiye artırmıştır.
iticilik kokan bir reklam. fazla para contaya zarar galiba.
kendisini fatih gibi bir padişah olarak gösteren reklam filmi.

hayır o değil inşaat reklamında ata binip uzaklaşan adamın ne işi var aq. paranla rezil olmak dedikleri bu olsa gerek*.
sahte gülen inşaat işçilerinin olmadığı reklamdır.
bildiğiniz 2. sınıf reklam yapmıştır. daha öncekiler gibi hiç gerçek değildir.
türkiyede ulusal kanallara reklam veren ilk müteahhit olması muhtemel kişinin reklamı.
işte orman ! diye atla dolaşan müteahhit reklamı.
bu arada proje maslak ta değil bal gibi de ayazağa'da ve planlara çizimlere dahil ettiği bi çok kısmın sahipleriyle de resmen anlaşabilmiş değil. bölgenin rayiç değerinin 4-5 katına satıyor ama teslim edebilecek mi bakalım, taş yapı' nın mashattan hikayesine dönmesin de.
'' hayır bunlar da olmaz '' derken masadaki projeleri elinin tersiyle düşüreceğine komple masayı kaldırıp devirse daha bi erkeksi olurdu. ormanda da atı şaha kaldırmalıydı tabi. reklam az itici olmuş.
reklamı çekildiği alan belgrat ormanı, eğer maslak'a o hayal ettiği binaları yaparsa kesmedik ağaç bırakmaz.
10 metrakareye süs olsun diye ağaç dikerler ama iş reklema geldiğinde Belgrat ormanını gösterirler.
bendemi problem var ama ali ağaoğlu bu reklamda batman gibi gözükmektedir.
adam cidden çalışıyor sandığım reklam.

"bu değil, buda değil" demek o projeleri çizmekten daha çok yorucu olsa gerek.

proje zaten beş dakikada çiziliyor. sorun yok yani.
bu deel, bu deel, bu bizim köyden deel.
yeni projesiyle yine paranın dibine vuracağı reklamdır.
mimarlara hakaret içeren reklamdır, ali ağaoğlu projeleri masadan aşağı atmaktadır, oysa bir mimar o proje çizimleri için günlerce gece gündüz çalışmaktadır.
maslak ile ayazağa yı karıştıranları göstermiştir bize, maslak sadece gökdelenlerin olduğu yer değil, bahsedilen proje gördüğüm kadarı ile Oto sanayinin yan tarafında yapılıyor orası maslak, ayazağa dediğin yer çok daha aşağılar...
itici reklam. o kadar itici ki doğayla iç-içe dedikleri anda ali bey ormanda buluveriyor kendini. işi abartıp yay ve ok ile ava çıkacak falan sandım bi ara..
bu kadar egosu kabarık reklam oyuncusu ne gördüm, ne de duydum arkadaş. herif çok rahat lan. sanırsın 1453 yılında maslak'ı o fethetti. vay amıssına koyim.
gökdelenin terasında verdiği pozlarda, yeni bir yapı projesi olduğundan çok batman in varisi edalarında. ayrıca da -böyle bir ormanın yanında olmak istemez misiniz? tarzı sorduğu soruya -sen ve atın olacaksanız almayayım alicim demek istedim.
her türlü satacaktır. alacaktır bu millet salak gibi o evlerden. reklamı çok da mühim değil. ego kasıyor adam işte...
(bkz: zalloğlu maslak 2012)
(bkz: para bende istersem karıya binerim)
bir an 1453 filminin tanıtımı falan sandım, bir insan bu kadar mı egoist, kendini beğenmiş olur. para neler yaptırıyor insana..
o değil de istanbul kalabalık, istanbul'da yer kalmadı diyenler yalan mı söylüyor amk? Bu adam bu kadar boş araziyi şehir içinde şehir kuracak yeri nereden buluyor.

iyice inşaat sektöründe bokunu çıkardı adam.
7. katta havuza girmek.
Evinden çıkıp ormanda gezmek.
Sitenin caddesinde gezmek falan.

(bkz: işte bunlar hep zengin hayalleri)

Bir rezidınsımız bile olmadı ya sözlük. Amk ben bu hayatın.

Tanıma da koyalım şık dursun: Ali ağaoğlu'nun para ben de dalyaraklar istersem istanbul'un fiziki haritasını bile değiştiririm tarzı emperyalist reklam kokan hareketleri mayk.
hayrettin in çektiği video da güzel cevap olmuş;
http://video.uludagsozluk...Flu-nun-kaprisleri-49105/
güncel Önemli Başlıklar