1. 1.
  ağaoğlu inşaat şirketinin sahibi ünlü işadamı.
  ali ağaoğlu
  4 -4 ... hendrix
 2. 2.
  Kral is adamidir.Arabalarina hastayim ayni zamanda mutevazidir.
  2 -23 ... emmican
 3. 3.
  dün akşam beyaz şov'da otistik engelliler için 100 bin lira bağışta bulunmuş, gayet sağlam binalar yapan bir insandır. insanlara mezar hazırlayıp herkesi kendine küfür ettirmektense gayet sağlıklı yapılar yapan, hayırlı hizmetlerde bulunan, yardım konusunda sık sık çeşitli platformalarda kendisine rastladım hayırsever bir trabzonlu iş adamıdır.
  4 -4 ... sessuzluk
 4. 4.
  izlediğim kadarıyla eğlenceli, espriyi seven bir işadamıdır. yolu açık olsundur.
  5 -5 ... the vali
 5. 5.
  dün akşam beyaz şov'da otistik engelliler için 100 bin lira bağışta bulunmuş trabzonlu hayırsever bir işadamıdır. veli göçer gibi göçmez, genellikle sağlam binalar yapar. krizde işçi atmadığını biliyorum hatta işlerini büyüttüğünü de biliyorum. o, bu kafayla yaptığı hayırlı hizmetlerin, bağışların, yardımların karşılığını her zaman alır.
  3 -1 ... sessuzluk
 6. 6.
  Lamborghini ve bentley'den sonra, araba kolleksiyonuna 700 bin ylt * olan ferrari california'yı eklemiş olan işadamıdır.

  daha fazla yorum yapıp, zenginin malı züğürdün çenesi ithamlarına maruz kalmak istemiyorum.

  (bkz: saygılar)
  8 -1 ... fidelio
 7. 7.
  habertürk ile vergi haberi yüzünden kapışmış ve habertürkün belden aşağı vurması ile yeni bir boyut kazanan kavganın kahramanı.

  http://www.haberturk.com/...cat=150&dt=2009/05/18
  2 -1 ... bach
 8. 8.
  en son gözdesi 755.000 avro; değerinde ki ROLLS ROYCE Phantom'dur.
  4 ... mazbut
 9. 9.
  uludağ'daki ağaoğlu my resort oteline helikopteriyle gelip gider ve orada kayak yapmakta olan bünyelerde onun kulaklarını çınlatır. zira helikopter her geçişinde bir kar fırtınası ortaya çıkar. çocuklar feryat figan halinde; atlılar geliyor, çekin çocukları oradan; mahmut bey ben biraz karıştırdım galiba.
  18 ... turkerr
 10. 10.
  bodrum da yeni yaptığı site inşaatının arazisinin altından gömü çıktığı rivayet edilen kişidir. bir taşla iki kuş vurmuştur kendileri.
  3 ... turkerr
 11. ali ağaoğlu Başlığındaki Önemli Entry'ler