1. 1.
    ağaoğlu inşaat şirketinin sahibi ünlü işadamı.
    ali ağaoğlu
    4 -4 ... hendrix
  2. 2.
    EViNDEN iŞiNE HELiKOPTERLE GiDiP GELDiĞiNi ÖĞRENDiĞiMiZ ağaoğlu şirketler grubu yönetim kurulu başkanı.

iSTANBUL'UN BÖYLE BiR TRAFiK SORUNU VARKEN GAYET MANTIKLI helikopter kullanması. AMA BUNU TV aracılığıyla akbil'ini doldurmakta güçlük çeken insanlara göstermesi - 3 dakkada geldik kikiki 2 de olabilir kikiki - şeklinde ben işte böyle zenginim, bu da jakuzim tam 6 kişilik işte bu kadar zenginim demesi, işyerine girdiğinde çalışanlarına naber lan kazmalar şeklinde hitap etmesi olmamışlığının en büyük kanıtıdır. *
    50 -2 ... yalnis
  3. 3.
    her sene bir hafta on gün uludagdaki oteline bütün akrabalarını toplayıp onlarla beraber tatil yapan adam. bu sene 900den fazla akrabasını agırlamış hatta kendi oteli yetmemiş başka bir oteli de kapatmıştır. bu organizasyon kendisine 400 000 ytl ye mal olmuştur. gerçekten ağa dır yani.

ayrıca helin avşarlada bi iki akşam takılmışlığı gazetelere yansımıştır. yakışmamıştır kendisine.
    8 -2 ... mailbuyukerman
  4. 4.
    "işim amelelerle olunca, boş vaktimi güzel kadınlarla geçiriyorum" diyen makara iş adamı.
    16 -4 ... beyazyelkenli
  5. 5.
    trabzon'dan çıkmış olan, gençliğinde bünyesinde 2 hayali barındıran vatandaştır. ya fırıncı olacaktır yada inşaatlarda çalışacak müteahhit olacaktır. ancak o gayet mantıklı işler yapmış olup istanbul'un her yerine binalarını dikmiştir. hee görmemiş bir insan mıdır? evet öyledir. ancak tipik bir karadeniz adamıdır, efendidir.

edit-ül imla
    7 -7 ... burdaherseyvarmi
  6. 6.
    Kral is adamidir.Arabalarina hastayim ayni zamanda mutevazidir.
    2 -22 ... emmican
  7. 7.
    dün akşam beyaz şov'da otistik engelliler için 100 bin lira bağışta bulunmuş, gayet sağlam binalar yapan bir insandır. insanlara mezar hazırlayıp herkesi kendine küfür ettirmektense gayet sağlıklı yapılar yapan, hayırlı hizmetlerde bulunan, yardım konusunda sık sık çeşitli platformalarda kendisine rastladım hayırsever bir trabzonlu iş adamıdır.
    4 -4 ... sessuzluk
  8. 8.
    izlediğim kadarıyla eğlenceli, espriyi seven bir işadamıdır. yolu açık olsundur.
    5 -5 ... the vali
  9. 9.
    dün akşam beyaz şov'da otistik engelliler için 100 bin lira bağışta bulunmuş trabzonlu hayırsever bir işadamıdır. veli göçer gibi göçmez, genellikle sağlam binalar yapar. krizde işçi atmadığını biliyorum hatta işlerini büyüttüğünü de biliyorum. o, bu kafayla yaptığı hayırlı hizmetlerin, bağışların, yardımların karşılığını her zaman alır.
    3 -1 ... sessuzluk
  10. 10.
    Lamborghini ve bentley'den sonra, araba kolleksiyonuna 700 bin ylt * olan ferrari california'yı eklemiş olan işadamıdır.

daha fazla yorum yapıp, zenginin malı züğürdün çenesi ithamlarına maruz kalmak istemiyorum.

(bkz: saygılar)
    8 -1 ... fidelio