bugün

iyi bari bu az alıyomuş. (buna da şükür ya 100 bin tl alsaydı)
14 bin bu tür programlar için çok dandik bir rakam, esra erol bunun 30-40 katını alıyor varın hesabı siz yapın.
Bu kadar yalakalığa yine az kazanıyor.

Zam ister yakında...
AZ aliyor bence, kimse nihat hatipoglunu gecemez, o simdi ellerini ogusturmus bir șekilde ramazani bekliyor.
gayet normal bu adam 1 günde alişan olmadı siz de o seviyelere gelin size de versinler bu paraları açık ve net.
Yarasın alişan abime. Artık kızmıyorum. Ayrıca bir tv programı için oldukça düşük bir ücret diye tahmin ediyorum. Öyle sıradan programlarda bile bölüm başı 30-40 binden başlıyor. Alişan abime resmen asgari ücret vermişler. Üzüldüm.
o kadar üniversite mezunu arkadaşlarımız var 2500 3000 liraya çalışıyor. haftada 4 program yapsa 56 bin lira aylık. düzenine sokam dünya.
vatandaşın vergileri ile oyuncu geçinen insanlara bu kadar para ödenmesi ne kadar doğru bilemiyorum. madem ki dizi çekilecek, ülkemizde devlet tiyatroları var. buralardan yetenekli oyuncuları bularak kaliteli ve öğretici senaryolar ile kazanmamız daha doğru olmaz mı...o kadar yetenekli tiyatrocu var ki oralarda olmak için neler vermezler...
görün arkadaşlar trt'den kesilen paylar bu arkadaşlara gidiyor.
hakkımı helal etmiyem ula etmiyem.
Az alıyor, TRT gibi arpalıktan...
güncel Önemli Başlıklar