bugün

çok saçma. yılların dondurma markası algida'nın pahalı dondurmaları dururken dışarıdan o neyle yapıldığı belli olmayan dondurmaları yiyenleri çok kınıyorum azizim. nedir yani al bi carte d'or ye işte! illa ucuza gelsin değil mi? goy iki dop da emmikleyelim derler bi de, ay çok banal ya.
lan bi siktir git artık yaa!
(bkz: algidanın en pahalı dondurma olduğunu sanan mal) *
(bkz: algida yı pahalı dondurmalar sınıfına koymak) * *
hayatında madoya gitmemiş insanın lafı.

(bkz: maraş dondurması)
algida nın buzparmak minimilk tarzı dondurmalarını kahramanmaraş dondurmasına tercih etmektir. çok cool harbi.
golden i bilmeyen fakirin hezeyanlarıdır.yada mado bilmeyen cool guy mı olurmuş?
google'a pahalı dondurma yazıp çıkan markaları sözlüğe giren yazarlar tarafından algida ve carte d'or küçük görülüyor. ulan max için hala babanızdan para almıyorsanız krallığımdan istifa ediyorum.
cool adam çaylak olsun salcanın moderatör olmasına razıyız kampanyası başlatıyorum katılan pm atsın *
haagen-dazs'i unutmus cool adam eylemidir.
mis gibi yurdum maraşı varken algida yemekte ne demek denilen başlık. hemde dondurmacının geleneksel tut cek ehheyt ahanda tutamadı hooopp oyunu varken. sadece yenmez izlenirde bu dondurma. aşkımla erirmisin başlık?
içine katılan katkı maddelerinin ne olduğu bilinmeyen belki aylarca dolaptan duran dondurma yerine daha taze ve bilinen dondurmayı yemektir.