bugün

Bir testte Gamma çıkmıştım. Çokta umurunda alfa değilim orası kesin. Hayat bana göre o kadar zorlamaya değmez.
biz onlara alfa değil yavşak diyoruz pampa.
Şeyhin sakso çekerek halef olur.
hayatınızın boktan olduğunu düşünüyorsanız bir daha düşünün ve şükredin. youtube'da nasıl alfa olunur videosu izleyenlerin olduğu bir dünyada yaşıyorsunuz.
tvitırdan aratın çok fena şeyler dönüyor.
Acı çekmenin hayatın özü olduğunu ve insanın bu hayatta acı ve can sıkıntısı içinde gidip gelmekten başka çaresinin olmadığını anlayıp üremeyi reddeden erkektir.
Hoşlandığı bir kızı şartları ahlaken yanlış gördüğü için reddedebilen erkektir.
α/360=r/a formülündeki erkektir. 360'a bölerler.
Oo yine bütün grek alfabesi burada a..na koyim.
Hahaha herkes alfa yine
Puhaha başka derdiniz mi yok aq.
Bacağını açıp gel beni sik diyen kızlara arzulamasına ortam müsait olmasına rağmen namusu için hayır diyebilen erkektir.

Gerisi lafa luga.
Benim için kız arkadaşlarımın kullandığı tabirdir.
Alfa erkek demek kadınların bilmem kaçıncı eşi partneri olmalarında mahzur görmedikleri tepedeki yüzde 10-20'lik erkek olmak demek.

30'una gelmiş bir erkek şehirde yaşayıp üniversite okuyup hayatı boyunca ben seni istiyorum diyen en aşağı 20-30 kızla muhatap olmamışsa alfa erkek değil maalesef.

Ben değilim mesela. Kendimi kandırmıyorum.
cuckold kocaların tatliş karılarını yanlarında becererek zevkten uçuran erkeklerdir.
hayatini kadin dirdiri dinlemek ile gecirecek zavalli erkeketir.....erdemsizdir.
yirmili yaşların başındaki hemen hemen her kadına göre otuzlu yaşlarının ortalarındaki erkekler olsa gerek.

en normal hareketimin bile genç kızlar tarafından alfa olarak nitelenmesinin başka bir sebebi olmasa gerek.

5 dakikadır kendileri ile ilgilenmeyen garsona "bakar mısınız" diye seslenmem ve garsonun hemen ilgilenmesi bile alfalıkmış onlara göre.

ulan azcık sesini çıkarsan seninle de ilgilenir ki, neyin alfalığı bu?
alfa neyim değilim ama bu tip erkeklerin iflahını silkeleyebilirim...

mesela mike tyson alfa bir erkek midir? ne alakası var? bireysel, yalnız, içine kapanık, suça meyilli bir veletken çocuğu almışlar bir güzel eğitmişler adam etmişler...
ringlerde işini yapmış, parasını kazanmış, adı kötü olaylarla anılmış olsa da, hapis yatsa da, kulak ısırsa da hayatının hiçbir döneminde alfalık malfalık yapmamıştır...

ama mike tyson'ın yeryüzünde birebirde sikemeyeceği bir alfa var mı?

ben buna bakarım. yemişim alfasını. alfaları da tenhada kıstırırlar.

edit: ayrıca bütün alfaların ve onların götünü yalayanların a.q.
Açmış olduğum şu konuda (#40402788) alfa, beta, omega, gamma ve sigma erkeklerine ait geniş bir tanım yapmıştım. Merak edenler bakabilirler.

t: Liderlik özelliklerine sahip. Zeki, çekici, sosyal ilişkileri güçlü, kadınların dikkatini üzerine çekebilen, baskın karakter. Serseri ve çapkın olmasından dolayı itici de bulunabilir.
Arkadaşlar NE ALFASI AMiNA koyim alfa adam burada zaman geçirir mi hayatsız yıkık dolu burası beta bile değiliz aq.
kız karşısında ezilip büzülmeyen, belki verir umuduyla yalakalık yapmayan, net tavrını koyan erkektir.

üstüne trip atarım kahırlarını şımarıklıklarını çekemem s2tiri çalarım bana kız mı yok ?
Ayak sevicidir.
Beta eşcinseller ve omega kadınlar ile çok iyi geçinir.
erkek alfa doğar.

ilkokulda sevdiği kızın saçını çeker, zarar verir. sokakta oynarken yaşıtı erkeklerle sürekli bir şeylerin yarışını yapar. kazanmak ister, rekabetten kaçmaz. daha sabi sübyanken bile elde edemediğinde ağlar, gerekirse çalar, hırsızlık yapar. kaybetmeyi sevmez, güçlüdür. güçsüzlük gösteriyorsa mutlaka bir çıkarı olduğu içindir. çocukken çevresinde kim varsa kusurlarını açıkça yüzlerine söyler. zayıfla alay eder, dalga geçer. kendinden 2-3 yaş küçük kardeşini bile sevmez çünkü zayıf görür, ayakbağı görür kendisine. anne ve baba onun için zaruri ihtiyaçlarını sağlamakla görevli birer askerdir. onları sonuna kadar kullanır. yeri geldiğinde de yok sayar. 9-10 yaşlarına geldiğinde onlardan utanmaya başlar. çünkü onlar korkak ve detaycıdır.

ne zamanki ergenliğe girer erkek, bizim anladığımız tabirle "erkek" olur o zaman işler birden değişir. erkeğin içine şeytan girer. ve şeytan asla bireysel çalışmaz. şeytan uzun vadeli ve geniş kapsamlı planlar yapar. eğer şeytan sadece 1 erkeğe zarar vermek isteseydi, ona bu çocuk tavırlarını devam ettirmesi telkinini verirdi. ancak o daha geniş ölçekli bir plan yaptı ve erkeği korkaklaştırdı. onu mal ve kadın düşkünü bir hale getirdi. sonra kadına gitti, onu da başka bir şeye evirdi. ve sonunda istekleri uğruna göğüs göğüse çarpışmaktan kaçınan, hep bir b planı tasarlayan erkeği meydana getirdi; beta erkek.

beta erkekler bildiğimiz tabirle "meriç"lerdir. bunlara höt dedin mi korkup sinerler, karşısına çıktın mı abi çekerler. sebepsiz bir endişe ve korku vardır içlerinde. sürekli planlıdırlar ve plansız, içgüdüsel tek hareket etmezler. ben bu ibneleri virüslere benzetiyorum; bir zayıflık, açıklık gördüklerinde anında sızıp ele geçirirler. ama güçlü kuvvetli bir bünyeyi hayal bile etmezler.

bu değişimi yaşayan erkekler köpek ve kurt gibidir. bildiğiniz üzere köpekler isteyerek evrimleşen bir türdür. insanlardan mızrak yemek istemeyen kurtlar, onların atıklarıyla da beslenebildiklerini, kavgaya dövüşe gerek olmadığını, kenardan kenardan yaşamak gerektiği fikrini benimseyerek köpek olmuşlardır. şimdi evinde ayağını suratını yalayan bu pofuduk hayvanın özü, öfke problemi kıtaları aşmış kurttur.

hangisi doğrudur, hangisi yanlıştır bilemem. ancak erkekler alfa doğar. sonra zamanla ibneleşir. çünkü öyle olsun istenmektedir. böylece boynuna tasmayı takıp istediğin tarafa çekebileceksindir. ancak şu hiçbir zaman unutulmamalıdır; elinde tasmasıyla 10 köpeğe sahip olsan bile dağdaki yalnız kurda açıklayamadığın bir hayranlığın her zaman vardır.
Tokatlaya tokatlaya adam edeceğim erkektir. Ayar oluyorum şu triplere giren tiplere.
Puahaaa yukarıdaki tanım gibi bir erkek değildir Zaten alfa diye bir şey yok insan doğasında. Neymiş kadını ret edecekmiş, prensipleri varmış. Abiciğim bir siktir git uyan o filmden. Hayat sizi henüz yontmamış çok belli. Hiçbir şeyin farkinda değilsiniz.