bugün

Kazma erkek hepsini döver.
ben kendime yeni bir klasman açıp delta erkeği diyorum.
bu kavramlara kafa yoranlar net aşağılık kompleksli kişilerdir. alfa diye bir şey yoktur karşı cinsle insani ve doğal bir ilişki kurmak yerine hesap kitap yapıp kırk takla atan ama sorsan "kadınları hayatının merkezi yapmayacaksın" diye öğüt veren oksimoron ezikler vardır.
erkekleri sınıflandırmaya gerek yoktur zira hepsi dümdüz erkektir birbirinin aynısıdır.
yunan alfabesinin diğer harflerinin bu kadar ünlü olmamasından kaynaklı, erkekleri sadece üç kategoriye ayırma durumu.
Dünyada 7 milyar insan var hemen hemen yarısı erkek nasıl oluyor da 3 kategoriye ayrılıyoruz.
Yukarıdaki üç sınıfa da dahil değilim. insanları kalıplara sokmaya çalışmayın. Alfayım alfayım dersiniz değişik bir yere düşersiniz madam yaparlar sizi. Hayvan değiliz biz.
herkes alfa olma derdine düşmüş....kurt musunuz siz ? insansınız insan...

beta beta yaşıyorum çok keyifli oluyor, kendini alfa zannedenleri parmağımda oynatıyorum ruhları duymuyor amk ayakkabı numarası kadar iq ile alfa olmaya çalışıyor sikik herifler...
Bir karakteri gözden kaçırıyorsunuz...

Sigma erkek Sigma.. Sahibi olduğum erkek modeli.. Nerdr alfa var becermek bizim işimiz..

Eğer alfa erkeği alt edebilecek bir erkek varsa o da budur... Tarif edilemez, farklı bir havası vardır. karizmatiktir de... Bakalım özellikleri neymiş:

Yalnızlığı sever. insanların hakkında ne düşündüğünü pek önemsemez.

Tüm sosyal çevrelerle çok iyi anlaşabilir. Kolay etkilenmez ama diğer insanları - özellikle karşı cinsi- kolayca etkileyebilir.

içe dönük değildir ama sessizdir. Bir rekabete girerse tuttuğunu bir şekilde koparır.

Alfa gibi hakimiyet kurmayı sevmez. Buna rağmen isterse her çeşit insanı manipüle edebilir, manipülasyonun üstadıdır.

Kendisine liderlik yapılamaz. Ancak o herkese liderlik yapabilir, alfaya bile.

Zeki, esprili ve kendinden emindir.

Takım oyuncusu değildir. Kendi başına hareket etmeyi sever.

Aniden kafasına estiği için valizini toplayıp kimsenin onu bulamayacağı bir yere gidebilir, bağımsız ruhludur.

Uzun süreli aşkları değil, kısa süreli tutkulu aşkları sever.
hayvan gibi olan erkeklerdir.

düz erkek alir. (bkz: ele dümdük)
doğada da alfa beta terimleri vardır. insanda doğanın parçası değilmi? alfa erkeği her ortamda kendini belli eder. Lider vasıfı vardır. Beta aptallar kızın peşinde koşmaktan başka bi işe yaramaz.
Bunlar nedir?
Omega3 iyidir. Kemikleri de besler hem.
alfa romeo sahibi alfisti nickli birisi olarak bu versusu alacağım kesin gibi.
yeni çıkan bir muhabbet galiba. bu ne amk araba markası gibi. evet.
Burçlar bitti bunlar mi basladi simdi.
vala "meriç erkek" alayının manitasına itekler.
omega erkek tercihimdir.
işi bu kadar karmaşıklaştırmaya lüzum yok aslında.

kızlar için bunların hepsini bir hamlede çöpe atacak ve değersiz kılacak bir erkek türü var:

(bkz: zengin erkek)
Alfa olamayanların biz bu değiliz diyerek küçük gördüğü sınıflandırma.
(bkz: alpha and omega)
erkek sınıflarının 3 ana grubunun karşılaştırılmasıdır.
Alfa erkek: serdar komutan.
Beta erkek: kordon celil.
Omega erkek: doktor.
(bkz: şevkat tepe)