1. 1.
  Üzülerek söylüyorum yok. Çünkü doğal seçiminde kadın sadece taşıyıcı rolü üstleniyor. Bilimsel araştırmalara bakarsanız anne karnında bebeğin genetiği oluşurken burada erkeğin genleri anneye göre daha baskın oluyor. Kaliteli erkek bulmak aralarında siyrilanlara alfa erkek deniyor.
  1 -2 ... oloji
 2. 3.
  (bkz: dilberay)
  1 ... public agent efsanesi
 3. 3.
  (bkz: alfa kadını olmak)

  bak hem olmuşum hem de başlığını açmışım.
  6 -1 ... dokky
 4. 4.
  (bkz: zeyna)
  ... orman kibari
 5. 5.
  alfa kadın da, alfa erkek gibi elbette var; fakat bu iki karakterin birbirine uyum sağlabilmesi imkansız. sürünün nasıl ki iki lideri olamaz, yöneten ve yönetilen ilişkisi bu tanımlar altında tekilliğe gereksinir, iki alfa'nın da bir arada olabilmesi imkansızdır.

  "muhteşem uyum" güç ve güçsüz dengesi üzerine kurgulanabilir; taraflardan biri daha güçlü diğeri daha güçsüz olmalıdır. fakat alfalar doğuştan getirdikleri ve ancak maruz kalarak öğrendikleri savunmaları birbirlerine karşı bi kılıç olarak kullanır ve savaşmadan hayatlarını geçiremezler.

  çünkü iki tarafın da kutsal savunmaları vardır; kavramları algılayış biçimlerinden hayatı geçiştirme nedenlerine kadar birbiriyle asla aynı olamayacak biçok özellik belirir yan yana geldiklerinde; alfa ve beta uyumu enfestir zira alfa yönetmek ister ve yönetilmeyi bilmediğinden ona doğru yapılan her hamleyi saldırı olarak kabullenir. beta ise sürüden bir parçadır; onu elde etmek, yönetmek, ona karşı kazanmak kolaydır çünkü zihinsel olarak basit bir mahluktur fakat mutlu da eder. o nedenle erkekler genelde eşlerini betalardan seçmiş, beta varlığını artırmışlardır.

  "neden üstün sanatsal beceri ve zekaya kadınlarda daha az rastlanıyor" sorunun cevabı alfalardır. kendi benzerleriyle uyum sağlayamadıklarından yönetebilecekleri kadınları seçer ve onlarla ürerler.

  dünyanın en güzel çiflteri iki betadan oluşmuş çiftlerdir. bu çiftler modern dünyada bütün hayatlarını kayıt altına alır ve birbirlerine romantik salaklıklar yaparlar... sığ ve kalitesizdirler. en belirgin özellikleri ise kolaycılıklarıdır.

  iki alfa, kadın ya da erkek, erkek ya da erkek, ya da, kadın ve kadın, anlaşabilmek için, birlikte olabilmek için yalnızca büyük bi aşka ihtiyaç duyar; taktir edersiniz ki aşk taviz vermeyi gerektiriyor ve bi alfa'dan canını iste, taviz isteme.

  alfa kadın yok mu?
  dediğim gibi var; fakat alfa erkek gibi o da yönetebileceği erkeklere yöneliyor.

  genel itibariyle insanlar hep ikiye ayrılır; alfa ve beta. betalar kalabalığı, sürüyü, alfalar seçkinleri temsil ederler.
  2 ... beylersusundeliyaziyoryazdeli