1. 1863.
    Sözlüğün ve insanların şu kızı sevme nedenini bir türlü anlayamıyorum. Yüzlerce şarkı yapıp şu kızın 2 şarkıyla kazandığı başarının çeyreğini kazanamayan bir sürü şarkıcı var, şimdi diyecekler (içkiliydi bilmem ne demiyorum merak etmeyin) "2 tane şarkıyla yapması başarı zaten" şarkıların ikisi de dandik, hiç bir güzelliği de yok aptal pop şarkılarından farksız, sözleri desen onlarda dandik. Kaliteli insanlara hiçbir zaman değer vermiyoruz, nerde gereksiz, boş insan varsa onlara veriyoruz değeri.
    6 -4 ... ride the lightning
  2. 1864.
    Genç ve gelecek vaadettiği için sevilen şarkıcı. Bir Ergeni Ergence davrandığı için sevmeyen salaklar neyden bahsettiğimi anlamazlar. Siz hiç Ergen olmadınız mı lan? Onun yaşındayken kim bilir ne saçmalıklar yaptınız, aleyna'nın yaptıkları sizinkilerin yanında çok ağırbaşlı kalır.

Beybi!
    1 -4 ... fistingci sahap
  3. 1865.
    başarılar dilediğim kızım yaşında şarkıcı.

muhteşem bir sesi var. iddialıyım bu konuda.

inanmayanlar youtube'deki canlı performanslarını izleyebilir.
    2 -1 ... narcissistic
  4. 1866.
    Sesi güzel, başarılı biri. Yorumladığı şarkıları beğeniyorum.
    1 ... frambuazseverim
  5. 1867.
    gittikçe gideri artan starımız.
    1 -2 ... beyin var kullanmak istersen
  6. 1868.
    yıldız tilbe'nin albümünde piyasada ondan önce olanlara ve akranlarına fark atan star..

kız gıcık ama her söylediğinde bir öncekinden iyi söylüyor..

"bak aleyna geçiyor" derken gerçek söylüyormuş galiba..
    3 ... senvarsindiyehayatvar
  7. 1869.
    Eskort gibi giyinmeye başlamış

aleyna tilki
    3 -1 ... tenete
  8. 1870.
    Piyasadan yok olması gerekirken gün geçtikçe daha da sevilen varlığımsı.
    8 -2 ... ride the lightning
  9. 1871.
    1 sene sonra dünya starimiz inşallah.
    1 -2 ... kimseyi cekemeyen adam
  10. 1872.
    sesi güzel ama eğer iyi bir kariyer planlaması yapmazsa birkaç yıl içinde unutulup gideceğini düşünüyorum. tek artısı genç olması.
    2 ... alininki