bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1818.
    bu sanatçı ise ferdi baba ney ?
    o yüzden sadece ünlü bir insan...
    ... polatwrong
  2. 1819.
    sahnede ruh gibi duran kızdır.

olum bu uyuşturucu falan kullanıyor bence. bir garip duruyor amk. zaten konuşmaları bir garip.

bana uzak allaha yakın olsun.
    6 -1 ... kartalatt
  3. 1820.
    Megastar olma yolunda ilerleyen genç sanatçı kardeşimiz.

O sen olsan bari...
    1 -9 ... ayaz ata
  4. 1821.
    medeni salaklığı medeni cesaret zanneden ünlü ergen.

bir de bunun "medeni cesaretini" takdir ettiğini söyleyen, sözde hayran özde abazan tipler var.
    11 ... shintsu
  5. 1822.
    daha ayakkabı bağlamasını bilmeyen ve yurt dışına gitmek isteyen insan tipi.
    2 ... burakbmwsever
  6. 1823.
    Adamın teki fotoğrafına yorum olarak şempanze benzetmesi yaptığı için adama dava açmış şahıs. 2 yıl 8 ay hapis cezası isteniyormuş. Şimdi şunu sormak istiyorum, madem birden bire müthiş bir özgüven patlaması ile her gün gündemde kalmayı kendine başarı ediyor da neden eleştirileri kabullenemiyor?

Herkes bu kızı güzel bulmak, sesini beğenmek yada sevmek zorunda değil. Zaten eleştiriye açık olmayan bir insan da ünlü olmasın yani. Evet katılıyorum siber zorbalık gerçekten kötü bir şey Ancak bu tür eleştirileri kaldıramayan insan yorumları kapatır ne biliyim profili gizli tutar vs vs.

Anlayacağınız reklamın iyisi kötüsü olmaz bu kız ne yapıp edip gündeme gelmeyi başarıyor. Bu davanın açılma sebebinin de sadece gündem yaratmak olduğunu düşünüyorum.
    13 -1 ... jinx qwer
  7. 1824.
    bence aleyna tilki'den daha büyük bi sorunu var türk medyasının; yalakalık. biliyosunuz ülkemizde hiçbi şarkıcı asla sadece şarkıcı değildir.

mesela; "imparator"dur, "sanat güneşi"dir, "kral"dır, mega star"dır, "popun kraliçesi"dir. sadece adıyla yetinmeyiz.

aleyna tilki de birileri tarafından; "ay çok yetenekli kız ya .s" diye pazarlanıyor. sesine lafım yok ve fakat ses yetenek değildir.

neyse.

beni en çok geren şey şu; biçok eski manken yeni şarkıcı sığ tip bu kız üzerinden kendi mesleki yetersizliklerini gizlemeye çalışıyorlar. yancı gibi, cıvık cıvık muhabbetler.

aleynacığım, platin sarı saçlı, 30 kiloluk güzel kızım benim, eğer burayı okuyorsan ki okuma yazma bildiğini varsayıyorum, "beni sizler var ettiniz" zırvalarını bırak ve işinde geliş. sanatçı değil, şarkıcısın, sahneni dünya standartlarında bi seviyeye getir; kendi tarzını yarat. bi ışığın var. 758 senedir türk popunun kraliçesi olduğunu sanan salak tiplerle iletişimi kes. onlar tezgahtar olmaktan kurtulmak için binbir cefa çekip ezikliklerini hala atlatabilmiş değiller. kene gibiler, cay onlardan.

nihal'i harcamasınlar matmazel.
    4 ... ilalabart
  8. 1825.
    güzel sesli şarkıcı. ses nasıl yetenek değil ARKADAŞ SAÇMALAMA.
    -4 ... sellcukcetiner
  9. 1826.
    Yılbaşı programlarında iki kanalda birden görünerek çok popüler olduğunu ispat eden şarkıcı. Çocuklar ve ergenler ağırlıklı bir kitleye hitap ediyor sanıyorum. Bu kötü değil kesinlikle, sadece konsept değişmiş ve çocuklara yakın yaşta bir star sunulmuştur diye düşünüyorum.

Sesi de güzeldir. Konuşmalarından ortalama üstü bir zekaya sahip olduğunu da düşündürmüştür. Şarkı düzenlemeleri de iyidir.

Bazı olumsuz noktaları da belirtmek isterim. Çocuktan al haberi programında gözleri bir tuhaf bakıyordu, doğal görüntüsü ise birşey diyemem ancak kaygılanmadım desem yalan olur. Umarım yerleşik bir rahatsızlığı veya kullandığı bir etkin madde yoktur. Star olması için yol katetmesi gerektiği önemli bir nokta. Çünkü repertuar bilgisi belli ki sınırlı, bence genişletmesi lazım. Türkü projesi güzel fikir, oradan genişler kanımca. Bir de file çorap iddialı bence.

Hakkıyla başarılı olmasını dileyeceğim kişiliğini kaybetmemesi gereken hanım kızımızdır.
    ... kelkeshoze
  10. 1827.
    Fazla uzun olmayacak bir şöhret sahibi. Evet.
    2 ... aydinoglu 45