bugün

Aleyna tilki ablam, mega star olduğu için versusu rahatlıkla kazanır.
Biri take it or leave it der, biri işte hendek işte deve ya atlarsın ya düşersin der. Aleyna kazandı.

Bir demir i.

ironi lan ironi.
"Barış Manço'nun sadece çocuk şarkıları var yea" diyecek kadar tanıyıp bilmeyen dinlememiş insanların Aleyna diyeceği versus. Onun barış Manço olması domates biber patlıcandan bile bu kadar gerçek bir müzik yapabilmesi zaten. Siz dinlemeyin daha iyi.
aleyna tilki ile barış manço isimlerinin yan yana gelmesi bile türk müziğine büyük hakarettir.
sadece domates biber patlıcan bile aleyna'yı 3 ile çarpıp 4'e böler.
Feminist medyanın sponsor olup popülerleştirdiği şahıslarla
Hiçbir yardım almadan kendi yetenekleriyle ünlenen sanatçıları nasıl kıyaslarsınız aklım almıyor.
Z kuşağı gümbür gümbür geliyor.
tam üstüne geldi, ilk defa aleyna tilki dinledim 1 dakika önce.
benim karga sesimle karşılaştırılsa uygun olmaz ama gerçekten çok kalitesiz bir sesi var.
yani asla kıyaslanamaz barış mançonun sesiyle ama aleynanın besteleri var mı bilmiyorum, barışın besteleriyle yarışacak çok fazla insan yok türkiyede onu söyleyebilirim.

buradan söylemek istediğim yeni nesil harbi malmış müzik konusunda.
Tabiki Aleyna tontisim benim..
Her ne kadar baris manco'yu daha cok sevsem de gesi baglari ve uzun ince bir yoldayim adli sarkilari aleyna tilki daha guzel soylemistir.
(img:#1973010)
Aleyna tilki'ye hakaret olan versus.
barış manço.
Barış manço diyorum, aleyna tilki’nin sesini beğenmiyor değilim, gerçekten güzel ve eşsiz bir sesi var.

Zerzevatçının satış politikasından, sevdasını anlattığı bestelere, paranın üzerindeki resimlerden, bir insanı intihara sürükleyen sebeplere kadar, hayatın pek çok noktasına dokunan değerli bir sanatçıdır barış manço. Ruhu şad olsun.

Barış manço şarkılarıyla büyüdüğümüz için ve müthiş sempatik bir sanatçı olması, e birazda vefa.
iki balonun amansız versusu.
Önce dönence gibi gizemli bir şarkı yazsın hele sonrasına bakarız.
kesinlikle aleyna tilki diyorum.

domates biber patlıcan diye şarkı oluyorsa bu kız ayıcıklarıyla klipler çekmiş çok mu?

ses, görsellik ve müzikalite olarak aleyna tilki ağır basıyor..
allahım 2000 lerden ötesini bilemeyen bebeler gelmiş aleyna diye ergeni kıyaslıyor.

Bir de kendime bakıyorum da ben doğmamışken yaşayan müzik grupları müzisyenleri dinliyorum aq.

Hani kuşak farkı desek o da değil bu açıkça yaşadığın küçük coğrafyanı ve küçük zamanının ötesine geçememek demektir.
Barış Manço'nun şarkıları mı dandik? asfdsafasfasfasfasfasfasfasf Sen olsan bari diye şarkı yapan, 2 tane rezil şarkısı olan bir kıza göre hemde? ahahahahah.
bürrst geri bas! şeklinde tepki verilebilecek versustur.
aleyna tilki in alacağı versustur. manço nun dandik şarkıları var ayrıca aleynanın yaşında şarkı bile söyleyemiyordu aleyna daha bu genç yaşında star oldu kazanan belli.
aleyna tilki'ye hakaret gibi bir versus. domates biber patlıcan diye şarkı yapan bir adamm ne kadar iyi olabilir ki?? bir daha böyle saçma başlıklar görmeyelim yahu.
gereksiz başlıklardan biri.

barış manço vefat ettiğinde aleyna tilki'nin spermi bile meydanda yoktu amk.
(bkz: arkadaşlar neden)
aleyna'nın sen olsan bari şarkısının bütün barış manço diskografisine tek atacağı versus.

biber patlıcan diye şarkı mı olur amk zaten.
Barış manço paradan çok sanatı önemsemiş çok güzel şarkılar yazmış söylemiş dünyayı gezmiş belgesel çekmiş halkın adamı olan çok büyük ve mükemmel bir sanatçıdır. aleyna tilki ile karşılaştırılması bile hakaret gibi bişey...
birisi uzun saçlı ve fethullahla kankadır
öbürü uzun saçlı ve seksidir.