1. 1.
    Şu konuşmasında görülendir

https://youtu.be/GZpe1suKcxE

beni buraya getiren büyük güç kısımında neden ''allah'' demedi acaba. bence belirtilmesi güzel olurdu yoksa o büyük güç kimilerince illüminati olarak algılanabilir.. şeytan boynuzu falan zaten masonik çağrışım yapıyor.
    7 -5 ... tenete
  2. 2.
    Rt'lediği twite bak

aleyna tilki nin kafayı yemesi
    10 -1 ... tenete
  3. 3.
    yerinde olmak isteğim şahıslardan ben akıl sağlıyımı koruyabilirdim ancak.
    1 -1 ... sbach
  4. 4.
    Altın götelek ile torbacısının sentezlediği garip bir hadise olmuş. ilginç...
    ... poettesla
  5. 5.
    18 yaşındayken 31'den elleri nasır bağlamış counter strike'cıların pek anlayamayacağı olay.

türkiye'de bu kadar genç yaşta böyle başarı elde etmiş herhangi bir şarkıcı yok. böyle saçmalaması normal. boktan üniversitesinde sikko slaytı sunarken ter akıtan gencoların aleyna tilki'ye laf söylemesini samimi bulmuyorum.

ulan bana aleyna tilki savundurttunuz ya ne diyeyim.
    12 -26 ... john lennon reyiz
  6. 6.
    Burada kimse kızın başarısına laf etmedi. Şahsen ben taktir ediyorum, yetenekli bir kızcağız. Yoğun ilgi ile ünlülük arası kabaran alter egosundan dolayı yaptığı tutarsız hareketler bu cümlenin başında dediğim gibi erken yaşta yoğun ilgi ve ünlülükten kaynaklıdır. Keza kimse kafasına silah dayayarak, kaldıramayacağı bir şöhreti ona sunmadı, sahipsiz de değil ailesi olan bir insan. istemediği bir şeyi yapacak bir kıza da benzemiyor. Her erken yaşta sanatçı olan bireyin psikolojisi bozulur bunu kaldıramaz diye bir kaide yok. Karakter meselesi, böyle hissediyorsa dediğim gibi istemeyeceği bir şeyi yapmayacaktır. Kameraları mı oynuyor yoksa yavrucağızın derdi gerçekten bu mudur bilemeyiz ama burada yazanların kötü bir niyeti yok. Yaşı, durumu, ve karakteri itibari ile o saçmalıyor, Bizse sadece bu tuhaf hareketler ile makara yapıyoruz. Kızın karakteri çöp ama başarısı hakkında kimse bir şey diyemez. Biz çöp olan kısımla eğleniyoruz, eleştirel mizah yapıyoruz. itin gözüne sokmuyoruz.

Ünlü şahsiyetler eleştiriye açıkken osuruktan nem kapmanın manası yok.

X bir kitleyi küçümser gibi tavır takınarak, küçük olmadığını göstermeye çalışırken. X kitleden küçük olduğunu kanıtlıyorsun.
    Psikoloji, açıp oku.
    ... poettesla
  7. 7.
    bir ruh hastasi yarattik bu hepimizin eseri.
    6 -1 ... mexu
  8. 8.
    Sevgili gereksiz arkadaşlar Biraz realist olun artık. Bunu yapmanın size çok faydası olacak çünkü.
    bu yaşında milyonları cebine indiren, her yaptığı şarkıyla hit olan o konser senin bu konser benim gezip dolaşan Bu kızı, götünü koyduğu yerden kaldırmaya üşenen, bir baltaya sap olamamış, işi gücü burda trollük yapmak olan sizler eleştirmeyin.

Edit: olum eksileyeceğinize kabullenin dönüşüm başlasın.
    8 -7 ... buyukiskender
  9. 9.
    aleyna tilki nin kafayı yemesi
    7 -2 ... yerli ve milli
  10. 10.
    Birini eleştirebilmek için illa zengin mi olmak gerekiyor. Veyahut size göre '' zengin '' kişiler eleştirilemez mi? Ya da size göre başarı, para ve şöhret mi? Medya maymunu olmak mı? Çok para sahibi olmak mı?
    '' Sen fakirsin hehe, o zengin sen kimsin hehe, o parayı cukkalıyor hehe.''
    Bu ne saçma sapan aşağılık kompleksi tabanlı bir düşünce yapısıdır ya.
    O Zaman ne Bir lider, ne bir ünlü, ne bir Şirket sahibi eleştirilemez.
    Sosyal ve Ekonomik Statüm gayet iyi düzey de, belki ultra zengin değilim, ama tırnaklarımla kazıyarak, çalışarak didinerek, zekamı ve yeteneğimi kullanarak edindiğim üst düzey denilecek statüm ile gurur duyuyorum. Asgari maaş alıp 12 saat çalışan bir birey olsaydım da gurur duyuyor olacaktım. Bu insanın kendiyle barışık olması ile alakalı. Sizin tabirinizle oyun oynayan herkes '' ergen ve özgüvensiz '' keza öyle bir birey olsaydım yine gurur duyardım statüm ile. Öğrenci olsaydım da. Ne olursa olsun. Eleştirmek, düşünmek, fikir beyan etmek ( iyi ya da kötü ) bir statü gerektirmez. Gerektiği düşüncesi ise sadece sizin kendi dışkısal hayatlarınızdan nefret etmeniz yüzünden.
    Eleştirebilenler değil ama sizin gibi bu salak suluk düşüncelere sahip olan insanlar, hem aptal, hemde gerçekten gereksiz. Sizi böyle yetiştirdiği için Annelerinizi eleştirmek gerekiyor. Burada millete hee errgeeeğn sen ne anlarsığğğn, demek yerine kendinizi geliştirin, ya da s. gidin kumunuz da oynayın. Geyik yapılan bir yer de ego kasmaya çalışıp kendinizi rezil etmeyin.
    ... poettesla