1. 1.
  ilk okulda yaşadığı dramatik! olaydan da kaynaklanıyor olabilir. ibretlik fotoğrafı burada: https://i.hizliresim.com/0EojBR.png
  Yaşından büyük görünmeye çalışması ve seksiyim imajı yaymaya uğraşması bazılarını itiyor. Makyajsız haliyle 'tövbe Estağfurullah' bir görünüşü var. Bu linke tıklayıp görebilirsiniz: https://i.hizliresim.com/5D1rGl.jpg
  internette başka makyajsız fotolarını da görebilirsiniz. Kendisi için neler hissediyor bilemeyiz fakat sesi güzel olan bu kızcağızın, kendisini seksi göstermek adına ortaya koyduğu görüntü bizlere çok şey anlatıyor. Kimdir bu kızın akıl hocası? Dudaklarını doldurtması kimin fikriydi mesela?
  Her neyse, buradan çağdaşlık çığlığı atacak olanlara şimdiden başarılar diliyorum. Bu günün çocuk yaştaki kızlarına örnek olacak bir şahsiyettir kendisi. Fakat yanlış bir örnektir.
  5 -4 ... matbaayibulanadam
 2. 2.
  çocuk istismarıdır, yanlız burada istismar eden de edilende çocuk.
  3 -1 ... faso aga
 3. 3.
  yahu kucucuk kızla ne ugrastınız be. makyajsızken cirkinmiş vs heraldeyani daha ergenlik sivilceleri var onun o bir kadın degil.
  -1 ... cileksultan
 4. 4.
  Oğlum son foto ne lan böyle tövbe estağfurullah bir de ego varki aman aman evden ırak.
  1 ... merbazrail
 5. 5.
  bu tarz gorsellerde proje olarak pedofililere ve cocuklara hitap ettirilmek icin ugrasildigini dusunuyorum.
  1 ... kerberos34
 6. 6.
  Çocuk istimarı değildir. Kendisi 18 yaşını doldurmuş reşit ve çağdaş bir kadındır. isterse çıplak gezer size ne aq.
  -1 ... ershan kuneri
 7. 7.
  hala çocuk istismarı deniyor. bu memlekette 13 yaşında kız çocukları evlendiriliyor, kimse ses çıkarmıyor, tv de çıkıp sizden daha fazla para kazanınca mı kanınıza dokunuyor. Kanınız bozuk. Hangi konuya nasıl öncelik vereceğinizi şaşırmışsınız.
  ... bluebeach