1. 1.
    az önce reklam kuşağında rastladım.

içim acıyarak izledim. belki inanmayacaksınız ama, kendisini yeni gördüm.

saçma sapan mimikler falan, ne söylediği tanıttığı ürün hakkındaki görüşlerini bilmiyorum.

çünkü beni benden alan , reklamın en vurucu detayı kendisinden "sanatçı" olarak bahsedilmesi idi.

bakın, size abartı gibi gelebilir lakin, bu durum beni gerçekten etkiledi. "şarkıcı, oyuncu, şovmen, şov girl" (ne haltsa artık) şeklinde bir tanım daha yerinde olabilirdi diye düşünüyorum.

örneğin, bu ülkeye çok şeyler kazandırmış, sanat hayatı boyunca bizlere örnek olmuş halkın her kesiminden insanların takdirini kazanmış barış manço da bir sanatçı.

şimdi bu dişiliğini kullanarak geçici bir şöhret kazanmış kızımız ile barış abiyi kıyaslayabilir miyiz?

barış abi sadece bir örnek. daha niceleri var bu ülkeye sanat adına çok şeyler kazandırmış. belki size saçma gelecek ama, bu kızcağız benim gözümde sanatçı falan değil, olamaz!

şu an zeki müren dinliyorum, o da sanatçı mesela.

aleyna tilki li fuse tea reklamı

https://www.youtube.com/watch?v=O-JvhdkRSyk+
    24 -3 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    bal tuttu parmağını yalıyor.
    4 ... monk of monkmountain
  3. 3.
    Immm şey böylee aaaa yaniiii ım yeah aaa hıuı yarrrrah gibi ahahausbebüleley.

Humm tadı anlatamadıkları kadar var.
    4 ... abbas dikbasar
  4. 4.
    aleyna tilki li fuse tea reklamı
    3 -2 ... being a dwarf
  5. 5.
    harika olmuşş vasıfsızlarr kıskanıyor siz sanatçı değilsiniz diye aleynacığımı kıskanmayın.
    -6 ... cikibom1
  6. 6.
    Kendisi 2k ve sonrasini yansitiyor pek bir bisey beklemiyoruz ulkecek o nesilden 2k10 biseyler bekliyorum.
    ... sqilacci74
  7. 7.
    aleyna tilki nin burnu
    -1 ... tenete
  8. 8.
    artık fuse tea de içmem.
    1 ... merveyitavla11