1. 1.
    modernlik adı altındaki iğrençliktir. bize ne diyen var amk. yazık. evet.
    60 -5 ... oytunkaran
  2. 1.
    Sübyan mı?...

Daha öncede söyledim yine söylüyorum. Reşit olma yaşı 16 ya çekilmelidir. Sonra çok gereksiz mevzular oluyor. Kusura bakmayın.
    13 -40 ... kurtcebe noyan
  3. 2.
    gördüğümüz üzere bazı dallamaların söylediklerine göre küçük boylu 16 yaşındaki kız reşit değil, uzun boylu at gibi 16 yaşındaki kız reşit oluyormuş. vay anasını sayın seyirciler.
    27 -4 ... krosis
  4. 3.
    Lan ikiyüzlülüğünüze sokayım!

Dinci falan değilim ama şunu sakallı bi piç yapsa ağzına sıçardınız. Bunlar yapınca kanun taslağını bile hazır ediyorsunuz.

Karaktersiz ibneler!
    42 -3 ... 0game
  5. 4.
    (bkz: bize ne amk)
    5 -4 ... 2013 yilindan beri ulu yazari
  6. 5.
    aleyna tilki emrah karaduman ilişkisi
    ''fakir yapınca namussuzluk, zengin yapınca playboyluk'' meselesinin bir paraleli bence bu konu.

dincilerle bir saniye dahi işim olmaz.

fakat bu durumu normal karşılıyorsanız, 70 yaşındaki götlü göbekli dedenin, 17 * yaşında bir kızla, kızın rızası dahilinde evlenmesine de bir şey demeyeceksiniz.
    36 -1 ... diego wolfskin
  7. 6.
    Yenge maşallah erik gibi kütür kütür . Bir mahsuru yok bence olabilir .
    2 -23 ... normal mario
  8. 7.
    ssk'lı evli cono ile mahalle kızı ilişkisinden tek farkı içinde biraz daha fazla para var. O işçi sübyancı iken bu bertuğ tipli adam çocuk istismar ediyor, hatta ettiriyor.
    9 -1 ... letis
  9. 8.
    justin bieber denen ergen reşit olmadığı zamanlarda bir bara girip şarkı söylediği için ceza almış, sahne aldığı barın da ağzına sıçılmasına sebep olmuştu. o zamanlar çok fena dalga geçmişti millet.

bugün aynı olayı ve daha fazlasını ergen bir kız yapıyor ve eli sikinde yazar takımı olayı normal karşılıyor. kız reşit değil, bara giremez, kendisinden 12 yaş büyük biriyle ilişkide bulunması abestir ve olay gerçek ise emrah karaduman denen tip sübyancının tekidir.

o kadar ikiyüzlüsünüz ki bana bile justin bieber savunması yaptırdınız.
    26 -2 ... her sabah banyo yapan erkek
  10. 9.
    aleyna tilki emrah karaduman ilişkisi
    12 -3 ... iksi goturemeyen ye