bugün

Geçtiğmiz günlerde intihar etti denilen kız. Sanırım videoda dövülüp bayıltılmış. Bunun üzerine de intihar süsü verilmiş olabilir deniyor. Allah ailesine sabır versin.
Ayrı olarak şunu söylemek istiyorum; Ben anlamıyorum arkadaş, kızlar neden böyle tiplerle takılıyor? Belli ki sana, sevdiklerine zarar verecek bir tip. Biraz kendinizi, sevdiklerinizi düşünün. Her şey popülerlik, meşhur olmak, havalı olmak değil. Bunlar olmasa da olur.

Edit: eleman mhpli ülkücüymüş bir de. Yazık gerçekten yazık.
bu kızcağızın sevgilisinin ve bunun gibi orospu çocuklarının hepsinin amlarına koyayım, konuşma tarzına, seçtiği kelimelere bakın primatın, ne bok olduğu az çok belli zaten, kızlar böyle tiplerle kesinlikle ilişkiye girmek ne kelime takılmayın konuşmayın bile.

en kısa zamanda bulunup cezası verilsin.
Arkadan “onu mu cehiyoon” diye bir kadın sesi geliyor o kim acaba... eğer bir aile ferdiyse ve buna izin verdiyse bu hanzo kadar onların da suçu var.
bu yavşağın acilen yakalanıp güzel bir sikilmesi gerekiyor. ömrünü de tek kişilik hücrede geçirmesi.
bunla sevgili olan kızın zekası düşüktür. şu tipe bak amk yolda görsem direkt polisi ararım.

at hırsızı piç.
Ağbi şu Türk kızlarını bazen hiç anlamıyorum

illa şiddet bağımlısı
Çukur izleyen
Tinerci tipli
Bonzai tayfasıyla illa sevgili olacaksınız

Hatta Kendi aralarında söz falan kesiyorlar

Ağbi ben kız olsam böyle tiplerle bırak sevgili olmayı selam bile vermem.

Ama bizim kızlar şiddet sevdiği için nerede dallama tipler var gidip onları buluyor..

Sonrası malum

Ya kıskançlık krizi sonrası ölüm
intihar
Dayak
Şiddet vs...
şu çocuğun tipe bak lan kızlar böylelerini nereden bulup kendine eş seçiyor.
şu başlığın altında ölmüş bir kadın üzerinden hala kadın düşmanlığı yapıyorsunuz. anladık şu tipin bile sevgilisinin olması, sizin olmaması size koymuş ama inanın şu an hiç zamanı değil bunun. ölmüş bir kadın üzerinden törk közönön pöç örkök törcöhö muhabbeti yapamazsınız. içten içe seviniyor musunuz yoksa bu adamı seçip de öldürüldüğü için? oh olsun mu diyorsunuz, zaten bizim gibi üniversite mezunu burhan altıntoplar dururken bu kekoyla çıkıyordu diye. yapmayın. biraz vicdanınız olsun, erkek olmadan önce insan olun.
Olayın aydınlatılması lazım intihar mı değil mi? bilinmeli.
şu canlı yayına katılıp görüp yorumlarla destek olan şikayet etmeyen herkes en az bu canavar kadar suçludur. potansiyel suçlular tespit edilip ceza almalıdır. bu bir intihar değil cinayet. öldürülüp cinayet süsü verilen kaçıncı kadın cinayeti. neredeyse yanlış tercih yaptığı için ölümü hak ettiğini düşünler var. iğrençsiniz.
mafya partisinin kurbanı.

görsel
mehapeli bir iç anadolu çomarı tarafından darp edildiğini artık bildiğimiz kızcağız.

ah be kızım, şu primatta ne buldun sevgili olacak.
intihar ederek yaşamına son vermiş bir kızdır. Yazık olmuş.
şu testisi şu yolunda kırılır. derler . bence bu tiplerle takılan her kızın % 87 sonu bu civarda oluyor.
Eksi Sözlükte yakın bir arkadaşından öğrendiğim kadariyla 20 yasindaymis ve pavyonda ve gece kulüplerinde konsomatris olarak calisiyormus.
Çok kısa sürede son model araba ve ev sahibi olmuş ve para için yapmayacagi şey yokmuş.

Hani ben anlamıyorum para için daha o yaşta bu kadar hirslanmaya böyle barzo tipleri çekmeye ne gerek vardı.
Yüzüne kezzap atılan berfin, Kadir şeker in kurtardigi kadın, sevgilisi tarafından bıçaklanan bir kız vardi hepsinin sevdiği erkek tipi aynı barzo ve sabıkalı.

Normal erkekler bile bu tiplerle muhattap olup selam vermez.

Ben en çok emine bulut a üzülmüştüm. Kadın çocuğu yanında boğazından bicaklanmisti. Ve bence emine bulut olayı bu olayların önünü daha da açtı erkekler cesaret aldı.
Bu olayın bu kadar palazlandırılmasının siyasi çıkarlarla ilişkili olduğunu düşünüyorum. Doğuda kaç tane kürt kızı töreye kurban gidiyor gel konuşalım hadi desen gelmez ama olayın suçlu tarafı mhpli olunca yardırır.
Yine sadece kadınlara gücü yeten bir akp-mhp çocuğu.
cinayet kurbanı bir genç kız daha.
kızcagızı bayıltana kadar dövüp zevkle videosunu çeken ümit can uygun adlı türkçe konusamayan kıro mhpliymiş. belli ki çakıcıyı hapisten kurtaranlar bunu da kolluyorlar.
O değil de bu olayı özgecan aslan cinayetine nasıl bağladınız arkadaş? Aradaki alakayı anlayan biri beni de aydınlatırsa sevinirim.
Konuyla alakalı görüntüler burada https://www.youtube.com/watch?v=XEFG6ALKRcc
Ben yetişemiyorum bu ülkede acı çeken kadınların acısına ortak olmaya bile yetişemiyorum artık. Bu caniler durmak bilmiyor.. cahillik yüzünden, ihmaller yüzünden canlarımızın yanıyor her gün.. hergün sesi oluyoruz bir başka kadının ama o sırada bir diğeri için geç kalmış oluyoruz..
Keşke dünyada pagan dönemi gibi anaerkillik hüküm sürse,inanın ben hiç çocuğa tecavüz eden,erkeğe tecavüz eden,şiddet gösteren kadın duymadın. Anaerkil devrim olması dileğiyle.
görsel be laftan anlamaz bu kadında mı eğlenceli paralı adamın yanında olduğu için öldü he?
Saplantılı komşusu tarafından 1 gün önce öldürülen kadın da suçluydu değil mi sana göre??
sözlükte ne kadar duyar kasan mal varsa burada toplanmış. 2 gün sonra unutacakları kızı savunuyorlar. şu tiplere iyice ayar olmaya başladım. evet.
ilk duyduğumda cok üzüldüm. Sürekli eziyet görmesi kons olduğu için polisin bile umursamaması kim bilir oralara nasıl düştü sahipsizlikten çaresizlikten hep diye düşündüm.

Zaten yorum atanlar vardı "yetimhane duvarları soğuk olur" tarzı paylaşımlar yapıyormuş. Sonra müge anlı'yı izledim. Kız sürekli evden kaçıyormuş. ailesi bulup getiriyormus hatta ailesini beni zorla evde tutuyorlar diye şikayet etmiş, kadın sığınma evine vermişler.

Pavyonda çalışmaya başlamış ailesi tekrar alıp eve getirmiş ve o tekrar gitmiş.

Ayrıca sevgilisi zengin falan değil tam tersi çocuk bunun parasını alıyormuş. Yani görünenin tam tersiymiş olay.

Anlamıyorum kızım paran var, ailen var üstüne kendin beslediğin adamın işkencesini niye çekiyorsun? Nasıl bir aşk bu? Belki bir 5 yıla aklın başına gelecek ben onun neyini çekmişim diyecektin ama olmadı..yazık oldu..