1. 11.
    10 soru az olmuş. tadı damağımızda kaldı. bir dahakine 100 soru falan olsun.
    2 ... kul mustafa
  2. 12.
    yeri doldurulmaz bir efsane. arada sırada türkiye'de görmek iyi geliyor fenerbahçe taraftarına. böyle işlerde daha fazla görmek isteriz kendisini fenerliler olarak. var ol kaptan.
    2 ... ne yiyek lan
  3. 13.
    aslında merak edilen çok şey var. özellikle futbolu bıraktıktan sonraki yaşamı hakkında. ama seçilen sorular bunlar. bir dahakine de biz sorarız artık.
    2 ... olm isine baksana
  4. 14.
    üç beş türkçe cümle de kursaydı keşke. kaptanın türkçe konuşmasını da özledik.
    2 ... ne bakiyon lann
  5. 15.
    nerede olursa olsun ona olan sevgimiz değişmez, bitmez tükenmez. kaptan anı yaşıyorum diyor ama eminim evine dönecektir bir gün.
    2 ... anna marya
  6. 16.
    10 soruyla kral hakkında merak ettiklerimiz bitmez bizim. sabaha kadar canlı yayın yapsa bile paklamaz. özlüyoruz.
    2 ... dr strenc
  7. 17.
    alex de souza bizim efsanemiz. çalıştığı en iyi forvete semih demiş. bence de sonuna kadar haklı. harika bir ikiliydiler semih ve alex ikilisi. ama konu forvetse hooijdonk da unutulmamalı bana kalırsa.
    2 ... gess huu
  8. 18.
    kimi takıma geri getirmek isterdin sorusuna alex ile aynı cevabı verdik. elbette pierre. takıma çok büyük katkıları oldu. örnek bir futbolcu örnek bir insandı.
    2 ... bozuk duvar saati
  9. 19.
    fenerbahçe'nin, belki de türkiye'nin gelmi,ş geçmiş en iyi yabancı oyuncusuyla soru cevap yapıldıysa bunun ikincisi de yapılması lazım. yetmedi bize alex.
    2 ... osmanli comari
  10. 20.
    jübile sorusuna verdiği cevaba açıkçası üzüldüm. son bir kez kendisini 10 numaralı formasıyla görmek isterdik açıkçası. bunu sonuna kadar hak ediyor.
    2 ... razgavarivatt