bugün

Yahu ben bu organizasyonu nasıl kaçırırım? Hem de akşama kadar nette takılıyorum. Fena halde pişmanım şu an. Benim de sorularım vardı.

https://www.youtube.com/watch?v=rezeEvC7IzQ
alex ile özlem gidermeye on soru yetmez. kim bilir kaç soru arasından seçildi, ama daha güzel sorular olabilirdi. neyse andık, zaten buralarda herhalde.
ne zaman görsem eski fenerbahçe'yi özlüyorum. hooijdonk, semih, ve niceleri. vay be. her maçı ayrı heyecanla izlediğimiz dönemlerdi kaptanlı dönemler. unutulmayacaksın kral.
efsaneler unutulmuyor işte. acaba kaç bin tane soru geldi. bence seçmekte bayağı zorlanmışlardır seçmekte.
özlemiştik kralı. alex yine aynı alex. rahat, içten. nedense alex'i kendi kafamda yabancı statüsünden çıkarttım ben.
Alex tüm Fenerbahçe camiasının kırmızı çizgisidir. Başkası olsa darılır ama Kaptan hala bizimle. Her fırsatta yanımızda kendisi. Tarihimize damga vurmuş bir isim.
Alex'e sormamız gereken çok soru var aslında. Ancak, eminim birçok kişinin merak ettiği gelecek planları. Acaba Alex ileride Fenerbahçe teknik direktörü olmayı planlıyor mu?
FenerOl kampanyasina destek olacak misin? sorusunu sormayı çok istiyordum ama kesin sorulmuştur. cevabı kendi ağzıyla verir Kaptan.
görsel
Gözüme toz kaçtı..
ali sami yen'e ilk çıktığında dizlerin titredi mi ?
diye sorulması gerekendir.