bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Hatırlar mısınız bu hıyarı? alex'in abartı bir futbolcu olduğunu hep söyledim zaten. istanbul'un kaymağını kendi keriz takımı sayesinde yıllar yemiş bu topçunun artık tadacak zevk arayışı içine girmesi de gözlerimden kaçmadı. sanırım bir tarafları kaşınmaya başladı rahatlıktan... otorite olan aykut hocaya karşı kaşınmalar, babayiğit bir erkek olan selçuk şahin'le sürtüşmeler falan hep bir şeylerin işareti gibi.

  en son heykel açılırken ağlamıştı. bu kadınsı halleri ister istemez aklıma "acaba?" ünlemini getirdi. alex istanbul'da tadacak zevk kalmadığı için mi ülkesine dönecek? burası da ayrı bir konu.

  futbolcu dediğin erkek gibi oynar, erkek gibi durur ve erkek gibi konuşur. G. elber bile alex gibi ağlamamıştır eminim. ah alex ah... taraftarını taşak malzemesi yaptın bu karı gibi hareketinle. bizim burada ne derler? ibne ağlama lan karı gibi derler. burak yılmaz bile bu topçudan daha delikanlıdır... net!

  freeze you later
  2 -20 ... absolute zero
 2. 2.
  Ağlamak bazen bir adamlık göstergesidir. Galatasaraylıyım alex bu ülkeye gelmiş en karakterli futbolculardan biridir. Mizah yapamıyorsan fazla zorlama.
  9 -1 ... dirilis yarinlara kaldi
 3. 3.
  alex için adam bıçaklarım.

  yapma güzel kardeşim.
  5 -1 ... kedilerinbabasi57
 4. 4.
  Vasat trollük. Verdim eksini.
  2 -1 ... aslolan fenerbahce dir
 5. 5.
  Ben şeyi hatırlıyorum haginin telefonunu bulamayınca “hirsiz var hirsizsin” diye bağırışını, sonra telefonunun cebinde çıkması..
  4 -1 ... roott
 6. 5.
  cinsiyetçi başlıktır.
  futbol sevmem, alex de souza'ya karşı bir sempatim de yok doğal olarak. ama bu cinsiyetçi, tam gelişmemiş, evrimini tamamlayamamış birinin kuracağı cümle.

  "karı gibi"

  böyle insanların gizli eşcinsel olduğundan şüphelenmiyor değilim.
  -1 ... zurarda