bugün

Bal gibidir efendim yenir. Yenmez diyen bir grup çomar için anal yoldan zorla yedirilir.
Tuzsuz değildir. Gelen geçene sakso çeken sözlük soytarısının dilinin reseptörleri tat almıyordur.
(bkz: mezhepçilik)
sen yeme lan ayı, haram yemekten helalin tadını unutmuşsun.
helal lokmadır, haramzadelere dokanır.
çok lezzetlidir temizdir ve afiyet ile yenilir. şu alevi diye ayrıştırmaya çalıştığınız insanların insanlıklarının yarısı sizlerde olabilse keşke.. bir çok dostum var her birisi pırlanta gibi insanlar her dara düştüğümde ilk yardım teklifi onlardan gelir evlerinde misafir ederler hemde öyle bir ederler ki kalkarken utanırsın yapılan ev sahipliğinden ikramdan hoş görüden..
Orosbuçocuklarının boğazına takılır öyle bi yemektir işte.
yenmez haramdır.
helaldir.alevilerin köpeği bile haram yemez!
bir bitmediniz arkadaş.islam'da yahudi ve hristiyanın yemeği bile yenir. alevinin yemeğini tartışmak bile abes. yemeyen bana göndersin. ben afiyetle yerim.
Çuvaldızı kendine iğneyi başkalarına batır.

Zaten yapılan yemeği senin gibi bir yaratıkla paylaşmayız.
haram diyen gevşekler siz bok yiyin.
yenmez haramdır diyen köpekler var , lan it oğlu it sana koymaz -eğer ki haramsa - çünkü kursağın haramla dolmuş dedirten başlık.
bu başlığı ısıtıp ısıtıp ortaya çıkaran puşta ağır gelecek kadar helaldir.
çokça yediğim yemektir.

hatta en son dün akşam yedim.

(bkz: helal olsun)
Bir de bunun gaziantepli alevilerin yaptigi yemek versiyonu var dun aksam yedim birazdan acikinca yapip yine yiyecegim. Yemek isteyen varsa gelsin.
Alevilerin yaptığı yemekleri kıskanmayalım lütfen. Gayet becerikli insanlardır. Niye ayrım yapılıyor bu kadar anlamış değilim ki. Aleviler de atatürkçü, son derece saygılı, kültürlü kişilerdir.

Not:alevi değilim.
Herhangi bir insanın yaptığı yemektir. Güzelse yenir.

Çok sevdiğim Alevi bir arkadaşımın yemeğini defalarca yedim. Muhteşem yapıyordu. Eline sağlık, yine olsa yine yerim.

Haaa bu arada, Hristiyan, ateist, Hindu, Budist ve Yahudilerin yaptığı yemekleri de yedim. Helalse yenir korkmayın.
görsel

hic harama benziyor mu ulan kapcuk ağızlı?
versem parmagini da yersin gotelek

edit: başlığın amacını değiştiriyorum amk bundan sonra buraya alevi arkadaşlar yaptıkları yemeği atsın
(bkz: sen yeme ulan dingil)
erzincanda öğrenciyken kapı komşumuz sayesinde sık sık yediğim yemeklerdir. herhangi bir farkını göremedik biz. ölmedik de. demek ki normal bir yemekten farkı yokmuş.
ulan niye lazın çerkezin kürdünkini yiyorsun? Ne farkediyor? Bu başlığı açanın suyuna ot katmışlar galiba...
sofrasına seni davet ettiyse, ne mutlu sana. Yenmez, haram diyen tipler aynı sofraya oturamaz bile.
Yedim gayet de güzeldi. Allah razı olsun ellerine saglık.
yok mu şöyle bir alevi bizi de yemeğe davet etse vallahi merak ettim.
güncel Önemli Başlıklar