1. 63.
    Hangi nazi artığı yenmez diyor aceba kesin ne olduğu belli olmayan bir yaratıktır.
    9 ... sterka sor
  2. 64.
    valla ben çok güzel yemek yaparım, ikram etmeyi de çok severim ama böyle düşünenler zıkkım yesin.
    11 ... fennafillah
  3. 65.
    Üniversiteye başlamadan önce herkes alevi yenmez derdi bana. Üniversiteye başladım. Alevi arkadaşım oldu. Yedim.
    Ölmedim. Yiyebilirsiniz. Normal yemek işte. Saçmalamayın.
    2 -1 ... the president
  4. 66.
    yiyorum yemem mi. sevgilim alevi daha geçen hafta yemek yaptı çok güzel yapıyor yemeği.
    5 ... hepbirsonbahar
  5. 67.
    Sümüksü, insan müsveddesi, trol sıçmığı sorusu...
    1 ... kralzeus
  6. 68.
    ben değil alevi, bir kâfirin yaptığı yemeği dâhi afiyetle yerim. yeter ki temiz ve leziz olsun. hepimiz aynı gökyüzünün altındaki bir gezegendeyiz en nihayetinde.
    ... kiss kiss bang bang
  7. 69.
    En düz mantıkla bile baksak nimettir. Yemeği her hangi bir bahaneyle kötülemek nimete hakarettir. Sadece bir yemeğe kötü olmuş demek bile iyi değilken Hem bunu yapıp hem haramdan kaçtığını iddia etmek de ayrı bir iki yüzlülük bana göre.

Yıl olmuş 2019 Önce Bir insan olmayı aç doyurmayi öğrenelim de biz.
    ... manik minyon
  8. 70.
    Bir alevi ailede dünyaya gelmiş birey olarak söylüyorum;
    Neden yenilmesin? Annemin yemeklerini de afiyetle yerim. Bırakın artık insanları ötekileştirmeyi..
    2 ... byrz
  9. 71.
    Benim tarafımdan afiyetle yenir diye cevaplayacağım sorudur.
    1 ... howl
  10. 72.
    Alevinin, sünninin, çerkesin, lazın, kürdün, eskimonun, hindunun, çokomele tapan insanın...vs yemeği yenir.
    Damak tadınıza uygun ve hijyene dikkat edildiği sürece.

Sen yeme ulan ayı!
    11 -3 ... zeytinyagli dolma kalem