bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    (bkz: nefret söylemi)

Hiçbir insan uydurması mezhep saçmalığına inanmıyorum ama şu başlık Ve entry de tam olarak bu sözlüğün seviyesini ortaya koyuyor.
    11 -5 ... alkolik oldum
  2. 2.
    Yahudi ve hristiyanın kestiği yenirken bunu tartışmak bile abes.
    5 ... crazy dervish
  3. 3.
    yurtdisina cikma hayali dahi olmayan zevzek tipler eksi alayim diye baslik aciyorlar. Yurtdisinda yaninda kendi mezhebinden asci mi tasiyacaksin? Aklima gelmisken marketten aldigin etleri turk dusmani sirplar kesiyor, mosluman hokumette getirip size satiyor.
    2 -1 ... intiharameyyillitosbaa
  4. 4.
    Kismen. Yani bazi aleviler fasistligi abarttikleri icin kendilerinden topuklarimi yere vura vura kaciyorum ama bazi aleviler daha liberaller ve onlarla gayet iyi anlasiyoruz.
    4 -7 ... ruhsal enfeksiyon
  5. 5.
    0:00 1:10
    6 ... buyur burdan yaz
  6. 6.
    sabahtan beri içinde alevi nefreti barındıran bininci başlık.

insanın içindeki iyi, güzel ne varsa öldürüyor burası. insan utanır şunları yazmaya.
    10 -4 ... nadia nadia
  7. 7.
    bunu soran kürt lokantasından çıkmıyordur.boklu çiğ köfteleri üçer beşer götürüyordur.
    1 -2 ... deli anlamindaki de
  8. 8.
    faşizm nedir diye merak eden varsa, işte somut örneği bu başlığı açan yazarımsıdır.
    6 ... social brain
  9. 9.
    Ne idüğü belirsiz besmelesiz yabancı sermaye mahsulü süpermarketlerden her naneyi yiyenler -ki bufalo etinden tutun da hormonlu gdo lu kanserojen sanayi tipi katkılı gıdalara varıncaya kadar-- kalmış alevi kardeşlerimizin ekmeğini aşını sorgular olmuş. Hadi ordan, hadi ordan, hadi ordan..
    6 ... gazeloglu
  10. 10.
    Alevi değilim fakat 3 farklı komşumuz oldu alevi olarak özellikle son ikisi enfes yemek yapıyordu nasıl yenmez? Evleri de tertemizdi kendileri de. Bir insan kendi karakteriyle pis olur bir inanışla değil. Gayrimüslim olup çok temiz olan da var müslüman olduğunu idda edip çok pis rezalet olan da var.
    6 ... bono