1. 1.
    (bkz: nefret söylemi)

Hiçbir insan uydurması mezhep saçmalığına inanmıyorum ama şu başlık Ve entry de tam olarak bu sözlüğün seviyesini ortaya koyuyor.
    11 -5 ... alkolik oldum
  2. 2.
    Yahudi ve hristiyanın kestiği yenirken bunu tartışmak bile abes.
    5 ... idrak yollari enfeksiyonu
  3. 3.
    Kismen. Yani bazi aleviler fasistligi abarttikleri icin kendilerinden topuklarimi yere vura vura kaciyorum ama bazi aleviler daha liberaller ve onlarla gayet iyi anlasiyoruz.
    4 -7 ... ruhsal enfeksiyon
  4. 4.
    0:00 1:10
    6 -1 ... buyur burdan yaz
  5. 5.
    bunu soran kürt lokantasından çıkmıyordur.boklu çiğ köfteleri üçer beşer götürüyordur.
    1 -2 ... deli anlamindaki de
  6. 6.
    Ne idüğü belirsiz besmelesiz yabancı sermaye mahsulü süpermarketlerden her naneyi yiyenler -ki bufalo etinden tutun da hormonlu gdo lu kanserojen sanayi tipi katkılı gıdalara varıncaya kadar-- kalmış alevi kardeşlerimizin ekmeğini aşını sorgular olmuş. Hadi ordan, hadi ordan, hadi ordan..
    7 ... gazeloglu
  7. 7.
    Alevi değilim fakat 3 farklı komşumuz oldu alevi olarak özellikle son ikisi enfes yemek yapıyordu nasıl yenmez? Evleri de tertemizdi kendileri de. Bir insan kendi karakteriyle pis olur bir inanışla değil. Gayrimüslim olup çok temiz olan da var müslüman olduğunu idda edip çok pis rezalet olan da var.
    8 ... bono
  8. 8.
    Yapmayın. Kendinize annenize kötü laf söyletmeyin.
    5 ... ural
  9. 9.
    Sen yeme ulan ayı.

Şu başlığı arasıra uplayan acizler var, ve annelerine küfür edilmesinden hoşlanan gavatlar ayrıca bu kişiler. Zevk almanız enteresan. iğrençsiniz.
    4 -2 ... yeni nesil aliye rona
  10. 10.
    alevilik öz ve öz türk geleneğinidir geçmişi yüksektir.

biraz araştırın biraz.
    ... poete