1. 1.
  Nedeni pek bilinmemekle birlikte alevi vatandaslarimizin terore sanki biraz meyilli olmasi durumudur. Simdi bakin, ibrahim kaypakkaya aleviydi, gecenlerde patlayan ibrahim cuhadar aleviydi. Dhkp-c uyesi teroristlerin cogu alevi. Corum ve tokat gibi alevi nufusun fazla oldugu illerden cok sayida terorist ciktigi bilinmekte. Tunceli'yi hic saymiyorum bile, hemen hemen hepsi teror sempatizani. Ha sonradan cogu ateist olmustur dogrudur orasi ayri ancak durum maalesef boyle.
  Simdi burada dusunmemiz gereken sey su; aleviler neden teroru seciyor?
  Alevilerin dislanmasindan dolayi mi yoksa aleviler'deki maneviyat eksikliginden mi?
  Bunlarin yaninda, avrupa'da terore acikca destek veren alevi federasyonlarinin da bu duruma etkisinin oldugunu dusunmekteyim.

  zenit: alevi gorunumlu ateistler her zaman yaptiklari gibi hakaret ederek, sacma sapan giriler girerek nasil yaratiklar olduklarini gostermislerdir. Burada kimseye hakaret edilmemistir. Hepsi birer tespittir ve hepsi dogrudur. Cikin birtanesini yalanlayin madem. Biri de moderatore bagirmis. Lan bu sozlukte peygamber'e dahi edilmeyen hakaretler kalmadi, hangisi silindi? Bu hakaretleri yapanlarin coguda suan bu basligin altinda entrysi bulunan tipler. Zorunuza gittiyse guzel.
  13 -44 ... okudundaneoldu
 2. 1.
  (bkz: tunceli)
  yorum yok.
  6 -3 ... elimde belgeler var
 3. 2.
  trollerin sanki biraz homoseksüelliğe meyilli olmaları daha mümkündür.
  4 -6 ... zarbut
 4. 3.
  sen ibne olmuşsun, işin ibneliğine ne gerek var, diye düşünmekteyim.
  4 ... smetana185
 5. 4.
  (bkz: eğitim şart)
  ... c4imhaedenadam
 6. 5.
  Turkmen alevileri de kapsayan tespittir. Ibrahim kaypak, ibrahim cuhadar turkmen degil mi? Corum ve tokattan cikan teroristler aborjin mi? Ilk entryyi duzgunce okumayan adamlar sictilar basligin icine.
  2 -5 ... okudundaneoldu
 7. 6.
  ulan adamlar için allah bir, atatürk iki... hala öyle böyle diyen yazarlar var. türk, yada sayıları azda olsa kürt fark etmez sıkı ulusalcı hepsi...

  ekstrem örneklerle gideceksek, sünni olan güneydoğu ve doğu anadolu bölgesinde bir kısım oyunu ya akp'ye ya bdpye veriyor...
  4 -1 ... hayis zayeb
 8. 7.
  tespit etmek bahanesine sığınarak, neticede tahrik etmeyi amaçlayan sözde tespittir.
  2 ... zarbut
 9. 8.
  Alevilerin nedense okumamakta, anlamamakta direttigi tespit. Bak orada ne yaziyor ' alevilerin dislanmasindan dolayi mi teroru seciyor' anladin mi? Ayrica guneydogudaki sunnilerin durumu farkli onlar guya kurt haklari icin bunu yapiyorlar. Daga cikan sunni terorist hicbir zaman sunni kimligini one cikarmaz ancak alevi cikarir, cikariyor da. Ha terorist olduktan sonra sunniligi aleviligi kalmiyor direk orospu cocugu oluyor orasi ayri.
  2 -5 ... okudundaneoldu
 10. 9.
  her bildiğini doğru zanneden, tartışmaya açık bile görmeyen en büyük aptaldır bence. neden mi? liseyi bitirip daha ciddi şeylerle ilgilenmeye başladığında (bkz: mastürabasyon) daha çok kitap okumaya başlayınca görürsün. ama sadece kendi görüşüne uygun okuma, karşı görüşe de göre de oku değerlendir he mi kardeşim. *
  1 -1 ... brghtsde