1. 1.
  evet ama zekiyiz diye size öyle gelmiştir.
  -1 ... heildberg
 2. 2.
  şark kurnazlığıdır bir bakıma geçen bir arkadaş vardı buralarda annesi terlikle vurmadığı halde ahhh vurma anne diye bağıran bir çocukmuş bu arkadaş, komşuları da duyarmış bunu ana baba da duyan da gebertiyorz öldürüyoruz sanacak diyorlarmış, sanki durum biraz böyle.
  -2 ... kirkincikapi
 3. 3.
  diğer tüm sapkın dini düşüncelerde olanlar ile aynı uyanıklık durumudur.
  ooh anasını satayım ne güzel. namazdan yırt, oruçtan yırt, zekattan yırt ve daha kimbilir nelerden yırt. işine gelmeyince yok aleviyim, yok budistim, yok bahaiyim, yok bilmem ne. kusura bakmayın ama yok abicim öyle.
  1 -1 ... coremax
 4. 4.
  mükemmel ve harika, kesinlikle de doğru bir tespittir. başbakan son yaptığı açıklamada " bu aleviler sanki biraz uyanık, bunları nasıl uyutucaz" demiştir. bırakın bari onlar uyanık kalsın. ne uyutma meraklısıymışınız be arkadaş. bu arada o kürsüden bağırıp durmayalım mazallah uyanan olur. ses yok yola devam.
  -1 ... emosavar
 5. 5.
  Uyanik olduklari icin mi bu haldeler sorusunu akla getirir. tek isleri konusmaktir bunlarin, icraat sifirdir, bazisinin kafasi calisir ama kendine kadar calisir.
  1 -3 ... emin sifatiyla zilyed
 6. 6.
  cin olmadan adam çarptıkları için yanlış olduğunu düşündüğüm önermedir.
  1 -1 ... dildilpakistan
 7. 7.
  Kendini alevi insanlardan üstün gören sünni birey söylemi.
  ... deja vu oldum zannettim
 8. 8.
  var böyle bir şey. adamlar sürekli mağdur. biraz daha zorlasalar akp kadar mağdur olacaklar.
  3 -2 ... orantisiz zeka 4
 9. 9.
  giydirmeye, böyle sıfatlar yakıştırmaya başlamadan önce biraz da tarihe ve insan psikolojisine bakıp yorum yapmak gereken bir vaziyet.

  (bkz: alevileri anlamak)
  1 -2 ... usualsuspects