tuhaf ve netameli bir iddia.

zaten o yüzden de toplanıp bir otelde insanları kuşatıp yakarlar, değil mi?....Aa ama aleviler öyle bir vakanın faili değil, mağduru olmuştu değil mi? Hem de 20. yüzyılın son yılları içinde. ama yine nefretle onlar suçlansın, değil mi? Nasıl olsa elinizde klavye var, meydan boş...yazın gitsin bakalım. biraz da insanlar arasında kardeşliği, barışı, sevgiyi teşvik edelim demeyin...aleviyi itham edin, sünniyi itham edin, yeter ki ortalık karışsın, nefretler körüklensin... yazık...

(edit : eeh yine başlık başıma kalmış....)
Oha tam beni anlatmış başlık.

Arap, yavuz sultan, akp'li, fetö'cü hiç sevmem. Tecavüzcü orman çocukları ensar zihniyetlileri de sevmem.

Aleviler'i katledip kendine müslüman diyen itleri de sevmiyorum.

Beni yakan, evime çarpı atan, afedersiniz alevi diyen, mum söndürüyorlar diye iftira atan aşağılıkları sevmediğim için de kendimden başka herkesten nefret etmiş oldum.
Bak şuradan siktir git.
Sünniler gibi Mezhepçilik yapıp bir arap peşinde koştukları için. sorsanız aleviler öz türktür ancak genelinin türklükle alakaları yoktur.
Kendine nick olarak, hayvanlara bile tecavüz etmiş bir nekrofil eşcinsel bir serikatilin ismini alan birine göre fazla sevgi dolu bir sünninin önermesi.
7 kızılbaş öldüren cennete gider diyen ebu suud osmanlının şeyhül islamı değilmiydi kardeş. Ben şimdi ebu suudun peşinden gidenleri nasıl seveyim?
Sünni türkleri sevmediklerini nerden çıkarıyorsun merak ettim? Biz alevi kürt bir aileyiyiz damatlar ve gelinler içinde babası imam olan polis memurundan tut pakistanlısına kadar çeşitli kültürden mezhepten adam var.
Aleviliğin temel prensibi 72 millete bir gözle bakmaktır, kabemiz insandır bizimdir.
Artık adamları nasıl bir ruh haline soktuysanız , savunma mekanizmalarını devreye soktunuz , sayın sunni , hanefi, şafii, hanbeli, mezheplerine sahip ayrıcalıklı müslüman kardeşlerim.

Sahi bir din bir sürü cemaat , tarikat , mezhep , ulan sizce de bir yanlışlık yok mu ?
Ben sünni hanefi olmama rağmen böyle düşünüyorum.

Bir tuhaflık var , sizin gibi düşünmeyen ve inanmayan herkes ya orospu çocuğu ya vatan haini , ya gavur , ya deyyüs .

Hadi lan ordan ,git aynaya bak en büyük şerikle tanışacaksın .
tipik bir (bkz: at yalanı sikeyim inananı) vakası daha. yine aynı tip yine aynı nefret aynı kin.

mezhepçi, ahlaksız, cahil yobazlardan çektiğimiz yeter.
güncel Önemli Başlıklar