bugün

Sürekli dönmezler.

görsel
Bilmiyorum.
esmer olmaları herhalde. şaşmaz.
Yüz hatlari ile kadinlari tahmin edilebilir iyi bir gözlemci iseniz.
hiç alevilerin arasında bulundunuz mu bilmiyorum bulunmuş olsaydınız bu denli salak saçma yorumlar ve başlıklar açmazdınız eminim. bugün tüm günüm bir alevi köyünde geçti çünkü çocukluk arkadaşımın dedesi vefat etti onun yanındaydım. yani birinci ağızdan söyliyorum inanın onlar sizden dahada insan. yazık şu iğrenç düşüncelerinize sizede değil aslında sizin yetiştireceğiniz geleceğinize.
alevilik doğrudan ırkla ilgili bir şey olmadığından genel fiziksel özellikleri diye bir şey olamaz.
Fakat alevi türkler daha az karışmış olup daha safkandır.
Alevilik islam dininin içinden çıkmış, Sünnilik, Şialık vb. gibi Anadolu Türklerine mahsus bir mezhep olduğu için kısaca "Türkler fiziksel özelliklerine sahiplerdir" denilebilir!

Din insan duygularından ibaret bir düşün biçimi olduğu için haliyle insan fiziğine de etki etmez! Din etkilemediğine göre mezhep hiç etkilemez. Haliyle bir dine, mezhebe vs. üye insan nasıl görünür demek, Fenerbahçe, Beşiktaş yakımı taraftarının fiziksel özellikleri nedir! demek kadar ahmaklıktır.

insanın ırkı ve ayrıca milleti zamanla ve çevresel koşucularla genetik bazı özelliklerinde bir takım değişiklikler yaratır! Dini, mezhebi değil!!
iki göz, iki kulak, bir burun, el, ayak... daha sayayım mı?

iki böbrek, bir kalp... peki sustum..
Geneli esmer olur.
Fakat ben sarışınımdır. Evet.
orospu çocuklarını rahatsız eder.
Düşündüm..düşündüm..düşündüm...
En ufak bir zeka kırıntısı bulamadım arkadaşlar..
Boyle sacma din,dil,mezhep ayiran irkci baslik acan arkadasa alevi birisi bi halt etmis herhalde. Biraz insan olmayi ogrenseniz okuyup arastirsaniz boyle sigirliklar yapacaginiza ne guzel olur. Orumcek beyinleriniz biraz olsun temizlenir belki ama yazik boyle bok yolunda curuyup gideceksiniz. Sozum meclisten disari. Yarasi olup uzerine alinacak varsa buyursun efendim.
inanmayacaksınız ama onlarında iki gözü, iki kulağı, bir adet burnu, elleri ve ayakları var. Ha birde onlarda olup sizde olmayan birde beyinleri var.
Bu entry acanin vicdanını sorgulamak lazım alevi de insandır insanları ayira ayira bu memleketi bu hale getiren sizlersiniz.
Biraz daha yanık tenli olmaları.
bulundukları yerlerde, dışarı kız alıp vermeme olayları olduğu için pek değişken değiller.
misal bulunduğum yerdeki alevilerin hafif kırmızımsı yüzleri var. gözleri de renkli hepsinin.
yüz hatları keskin.

yani burada kim oldukları anlaşılıyor. epey de kalabalıklar. mutlu mesut geçinip gidiyoruz.
Yuvarlak hatlı, çıkık gözler.
Esmer ten.
Kadınlarında kaşların çok ince alınmış olması.
Keskin yüz hatları.
Genel olarak çoğu alevide gözlemlediğim özelliklerdir.
4 gözleri 8 kulakları 16 bacakları varmış, öyle diyorlar.
hz. ali'yi çok sevmek.
28 cm yarrakları olur. oldu mu orospu çocukları?
2 tane gözleri vardır bir burun bir ağız 2 de kulak.
(bkz: poss makinası)
Alevi olduğunu düşündüğü kişilerin evlerini saptayıp yakmaktan yorulan kişinin sokakta gördüğü anda nefretini kusmak için bilmek istediği özelliklerdir. Ulan gören de aleviyi farklı bir ırk bilmem ne sanacak. Anadolu da yaşayan türkmenlerin büyük bir kısmı alevidir. Git bak bakalım ne farkı var. Amk yobazları.
alevileri uzaylı gibi nitelendiren denyoların başlık sıçmak*insan ayırımı yapmak için merak ettikleri özelliklerdir.
fiziksel özellik olarak;
-insanlardır.
farklı bir auroları vardır. ilk bakışta fark edersiniz.