1. 1.
    Daha çok aç köpeklere benzerler. Alevileri çekemezler. Çünkü onların düşüncesinde olmayan insanlara tahammül edemezler.
    4 -3 ... tomris hatun
  2. 2.
    Sözde müsluman yaratıklardır.
    7 ... tuhafbirinsan
  3. 3.
    Bir alevi beyanı. Ben bu alevilerin duruşunu hiç sevmiyorum. Daha önce hiç düzgün bir türkçe konuşan, düzgün giyinen, insanların arasına dikkat çekmeden karışan bir alevi görmedim. inançları değil bunlar rahatsız edici. Bir avuç yobazdan başka bir şey değiller.
    3 -14 ... pembe sirine
  4. 4.
    Vallahi aleviler kapalı çarşaflı kadınların içerisinde açık olarak sizi tahrik edip rahatsız ediyorsa o sizin kabahatiniz. Ayrıca sanki sunniler diksiyon ustası.

Edit: okumayıp salak salak yorum da yapmayın.
    4 -1 ... selahattin demirtas
  5. 5.
    konuşma tarzları kırmızı tenleri ve iğrenç kokuyor bazıları bu yüzden uzak dururum. ama laf falan etmeyiz bizene.
    1 -8 ... potansiyel tehlike
  6. 6.
    Çarşaflı alevi? Aleviler başörtüsü bile kullanmazlar. Hatta saçlarını tam ortadan ikiye ayırıp genelde siyaha boyarlar.

Hayatında alevi görmemiş insanların burda avukatlık yapması oldukça gülünçtür.
    3 -2 ... pembe sirine
  7. 7.
    Alevilik bir ırk değil bir mezheptir. Allah kimseyi cahil etmesin.
    5 ... pembe sirine
  8. 8.
    Mumsonduyu bilmeyen yoksunlardir. Bilseler bi daha düşünürler. Za.
    1 -2 ... trollolmayakararverenworm
  9. 9.
    çok güzel alevi arkadaşlarım vardır. gayet namazında niyazında insanlarıda mevcuttur. aleviliğin bir kültür olduğunu bilirler ona göre yaşarlar. alevi sunni diye bir kavgada olamaz çünkü alevilik bir meshep değildir. Kimse kimseyi körüklemesin..
    4 -4 ... armyofottoman
  10. 10.
    Adam Alevilik mezhep değildir dedi.Gg wp.
    1 -1 ... yobazkiller