bugün

(bkz: beyni yok fikri var)

Edit: (bkz: başlık başa kalmış)
sen suudi arabistana git sktimin arap yalaması. Demek istediğimdir.
(bkz: kendimi adeta ikinci evimde hissediyorum)

Erdoğanın iran ziyaretinde söylediği söz
ayh hadi işallah geçen gün nazlı teyzeye fal baktırdım orda da çıktı.

ayhhhhh
Hakikatten aleviler anlatıldıği gibiymiş bu insanlara ne yaptılarsa herkes onlardan şikayet ci evet sözlük sıttir gidin.
müslümanlar geldikleri çöle gitsin burası Türk ülkesi değil mi ben de sadece Gök Tanrı'ya inananlar kalsın istiyorum o zaman.
kurtlerin yaninda aleviler can kanka.
Ailemde uzaktan da olsa iran türkmenliği var ama alevi falan değiliz sünniyiz ayrıca alevilik irana ait bir şey değil. Alevileri savunmuyorum ancak iftira da atmayın. Sözlükte temizlenmesi gereken türk düşmanı etnikler varken buna karşı çıkmak anlamsız.
aleviler ananızı mı silkti?

bi bitmediniz amk.
Aleviler yerine ırkçılar gitse de hepimiz rahatlasak.
Türk-kürt bitti sıra alevi-sünni işine mi döndü? Saçmalamayın artık, ortalığı karıştırmaktan sıkılmadınız mı?
Ayrıca sünniler arap değil, aleviler de fars değil ne içiyorsunuz siz?
Sanki ülkeden kovulmuş gibi tepkiler gelmiş anlam veremedim. Lan burası sözlük be a aa. Ne bu alınganlık.
Sözlüğü bu kadar sahiplendiginizi bilsem açmazdim başlığı.

Sadece sözlükte alevi istemiyorum.
Kürt de istemiyorum.
(bkz: başlığını sikeyto)
Boş boş başlık açacağına kalk git soğan doğra.
ulan gitmiyorum hadi sıkıysa gönder sözlükten amın oğlu seni.
(bkz: ulugossip sözlükten gitsin kampanyası)
ırkçılık yapmayın aq... Hanefiyim ve En yakın arkadaşım alevi ve ben böyle aleviye canımı veririm.Adam gibi adam.ailesi de saygı değer insanlardan oluşuyor... Bir kötü ve bölücü alevi yüzünden genelleme yapmak yanlış...
alevilerden önce gitmesi gereken insanlar var. aleviler insan evladıdır. iyi dosttur iyi insandır.

adamların hayat felsefesi eline, beline, diline hakim ol. alevileri sevmeyenler bunlardan kaçını yapabiliyor.
gitmiyorum lan . sende çok sevdiğin şeriatçı Arabistana git.
Beynimin kıvrımları sözlük popilerinden olmaya yetmiyor, elimi, mememi, götümü paylaşmaktan başka sike sürülecek aklım olmadığından;
Böyle herkesin sazan gibi düşeceği bir başlık sıçayımda herkes beni tanısın,ilgi sarhoşu olayım, vajinal olamadığım orgazmlarımı, sanki herkes beni umursuyor,muhatap alıyor gibi egosal tatmin yaşayayım diyen bir ergen saçmalaması.
vazgeçtim gitmesinler. kürtler gitsin ama. *
bir istekten vazgeçmektir.
böyle şeylere gerek yok mike yorumuna yol açma ihtimali yüksek, abes bir feveran.
(bkz: ben ananın olduğu tarafa gidiyorum)

(bkz: üçkağıtçı)
Ne alevi varmış yarası olan gocunur. Kürtlerin istenmeme sebebi varsa sizinde var demekki. Sözlük lan alt tarafı demekki o kadar çok dışlanmışsınızki sözlükten bile dışlanmak zorunuza gidiyo. Alevilik meshep bile değil o yüzden fazla yorum yapmıcam.
ulan ülkeyi böle böle bi hal olduk haa! alevi sünni yok ebesinin nikahı. ulan daha ne kadar bölünmek istiyorsunuz anlamadım ki?

milliyetçilik için ırkçılık anlarım da
din için din ırkçılığı nedir lan?