bugün

hayata 500-0 geriden başlayan tip.
(bkz: bermuda şeytan üçgeni)
hayatta evlenmem diyenler eğer tek altenatifleri bu kadın kalınca bekar kalıp elisabet takılıp huzur evi köşelerinde geberip gider mi merak ediyorum.
Çok var bunlardan chp nin yarısını oluşturur. Ülke düşmanlarının en sevdiği tipdir. Çok rahat vatan satarlar.
eski sınıfımda önümde oturan kızdı. sevgilisi ile otururlardı. gördüğüm en tatlı insanlardan biriydi. sikik sülalem sağ olsun ister istemez bir alevi önyargısı oluşturmuştu bende. tüm yargılarımın kırıntısını bile bırakmayan güzel insan.
Nedir bu sınıflandırmalarınız ?
sünni, sağcı, ampüll partili olmasından kat kat iyidir.
Ekşideki kadın yazarların çoğudur.
Uzak durulması gerekir. Evet.
yolu hemen değiştirmenizi gerektiren kadındır. evet..
Pkk, dhkpc, islam düşmanlığı, türk düşmanlığı , mezhepçilik atatürk sadece pisliklerini kapatmak için kullanılır.
alevi ve solcu olmakla entelektüel olmak arasında nasıl bir bağ var açıklayın bana? 20 senedir hatay'da yaşıyorum samandağı'nda zibilyon tane arkadaşım var ve bahsedildigi gibi alevi solcu (kemalist olduklarını sanmıyorum atatürk'ü seviyorlar fakat kemalizm bambaşka bi şey solcular kaldıramaz) ancak ben o entelektüel yapıyı göremiyorum. küçümsemiyorum fakat

-le hayye ne yapuuursun seen?

diye lafa giren adamlardan türkçeyi konuşmaktan aciz insanlardan bahsediyoruz. işin dostluk boyutu bambaşka kral adamlar.