bugün

anası mum eşliğinde sikilmişlerin alay etmesidir.
-ler ekini dahi anlamındaki de ile karıştıran sünni beyanı.
az ileride otla.
insanlara, inançlara hakaret etmekten başka bir şey üretemeyen geri zekalı yazar beyanatı.
(bkz: cem uzan a hapis şoku)
sözlük formatı dışı ve herkesten özür dileyerek,

be hey orospu çocuğu be hey kanıbozuk her ne olursan ol her kim olursan ol, nasıl bir topluma böyle bir iftira atarsın. nasıl bir vicdan var sende . kaç alevi tanıdında kaç kere böyle bir şey gördünde bu iftirayı atıyorsun.

kaç tane alevi arkadaşımın sırf bu iftira yüzünden saatlerce gözyaşı döktü. taa seninde senin gibilerinde anasını sikeyim ben pezevengin çocuğu.
Mabadina soktuğu mumu yaktirmak için emekleye emekleye, tokmakcisinin dizlerinin dibine giden fantazi oyuncağı beyanı.
insan demeye bin şahit denen bir yaratığın açtığı başlık.

(bkz: böyle puşt gibin ibne gibin bir şey)

bir de kara mizah demiş. senin mizah anlayışını da karaktersizliğini de aleviler kovalasın.
sünnilerin hepsini pedofili, sapık ve katil ilan eden ateistlerin ve alevilerin zoruna giden yalan haber.

böyle başlıklara ben de karşıyım ama 7/ 24 sünnilere iftira ve genelleme kusan ateistlerin ve alevilerin bu başlıktan yakınma sansı yok, siz de aynı bokun soyusunuz.
bir sünni olarak senin beynini sikeyim yavşak. senin gibi yavşaklar yüzünden bu ülkenin beli doğrulmuyor.

bir diğer o.ç. de kürtlere, çerkezlere ve lazlara laf atan şerefsiz.

ha bir de alevi olup sünni lere laf atan kavat da var.

ateist (bkz: yahudi/hristiyan tohumu)leri saymıyorum bile.

alayınızın karakterini (bkz: sikeyim)
bir genelleme ne kadar büyük vebaldir nasıl büyük bir günahtır bilmiyorsunuz,
güya din adına yapıyorsunuz ama yazık, çok yazık..

müslümanları diline sakız etmiş, onları aşağılamadan bir an bile geçirmeyen insanlardan ne farkınız kaldı?
güncel Önemli Başlıklar