1. 1.
  hic azinlikla empati yapma gereksinimi duymamis insan beyani.
  4 -3 ... tabutarovasataylagirenadam
 2. 2.
  (bkz: nefret söylemi)
  7 -1 ... usualsuspects
 3. 3.
  dine inanmıyorum ama yine de eksiledim, aynı şekilde türbanlı x kızı başlıklarında kapalı kızlarla alay etmeye çalışanları da eksiliyorum.

  lan bir kitleyi savunmak için o kitleden mi olmak gerek? insan olmak için sağcı-solcu alevi-sünni ya da farklı bir şey olmaya gerek yok.

  azıcık insan olun.

  Edit: ben bir kesimi savunmak için o kesimden olmaya gerek yok diyorum adam dine inanmayıp alevi olmak diyor. gel de bunlara laf anlat.
  9 ... keyf kahyasi
 4. 4.
  gaddar rick denen provokatör çaylak ama taşeronları türemiş.
  nasılsa gördüler bir halt olmuyor, devam.
  mezhepçi soytarılar sizi.

  ayrıca alevi nin karşıt eşdeğeri türbanlı kız değildir, sünnidir.

  türbanlı eşdeğeri olsa olsa mini etekli vs. olabilir ki, her ikisinde de it kopuklar gibi ahlak sınırları aşılmamak kaydıyla mizahi trollük çok acayip değildir.

  ama tarihinde mezhepçilikten dolayı katliamlar yapılmış bir ülkede bu mezhepçi soytarılara hoşgörü gösterilemez.
  5 -1 ... antik sarapci
 5. 5.
  Troll orospu çocuklugundan bin kit iyidir.
  2 ... fait saik kabasiyanik
 6. 6.
  Valla biz küçük çocukken alevi olduğunuzu kimseye söylemeyin diye tembihlerdi ailelerimiz. Çünkü zarar görmemizden korkarlardı. Hayır elbette ki alevi avı yoktu etrafta. Onlar dedelerinin gördüğü eziyetlerin hala varolduğunu sandığı için o kadar endişelenirdi. Ama alevi olduğumu öğrenen sınıf arkadaşlarım burunlarını kıvırır düşmanca bakardı. Tabi onlar da çocuk, ne anlar aleviden sünniden. Ailelerinden ne gördüyseler, duyduysalar o şekilde tepki veriyorlardı muhtemelen. Yıllar evvel alevilerin evlerine işaret konardı, birkaç ay önce yine kondu. Her sünni böyle şöyle demek saçma, arada var bu denli ileriye gidecek kanı bozuklar. Birkaç yıl öncesine kadar anneannemin babaannemin aşuresini kabul etmezdi komşular. Alevilerin aşı yenmezmiş çünkü. Tabi Aleviler de bu denli ileri gitmese de onlarda da sünnileri hor görme elbette var. Bu hayvan olayı ne abi, hayatımda ilk defa gördüm, duydum jahsgagaygs Sülalecek hayvanları çok severiz.
  4 -1 ... rhodanthe
 7. 7.
  tedavisi olmayan ifrit bir hastalıktır.
  3 ... dendrobatidae